Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie z synem. W oczy rzuca się zwłaszcza jeden szczegół

Katarzyna Leszczyńska 08.01.2018
Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska

Fanki zwracają uwagę na podobieństwo chłopca do matki.

Paulina Krupińska często na Instagramie publikuje zdjęcia z dziećmi. Prezenterka jest dumna ze swojej rodziny. Tym razem wszystkie fanki za serce chwyciła jej fotografia z synem, a w szczególności opis. Największą uwagę na fotografii zwraca jednak zupełnie inny szczegół. Okazało się, że Paulina Krupińska ostatnio postanowiła nieco odmienić swoją fryzurę.

Na fotografii widzimy Paulinę, która przed sobą trzyma syna. Za serce chwyta przede wszystkim opis zdjęcia, w którym mama opisuje swoją wyjątkową relację z dzieckiem. To właśnie na niego fanki prezenterki zwróciły największą uwagę.

Nikt z taką miłością nie patrzy na kobietę jak syn - napisała w poście.

Dużą uwagę zwraca jednak nowa fryzura modelki. Tym razem Krupińska postanowiła ściąć grzywkę i nieco wycieniować włosy, co dodało im świeżości.

Paulina Krupińska w nowej fryzurze
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska

Fanki Krupińskiej zachwycone fryzurą prezenterki

Internautki w większości zwracają uwagę na wzruszający post prezenterki, jednak wiele z nich skomplementowało również jej najnowszą fryzurę. Niektóre dostrzegły ogromne podobieństwo syna do matki, choć chłopiec jest odwrócony tyłem do aparatu. Zdaniem fanek Krupińskiej ma jednak podobny odcień włosów i rzęsy.

Cudowny widok. I piękne włosy.

Ma piękną mamusię.

Super grzywa.

Rzęsy po mamie i pasemka jak u mamy - zwróciła uwagę jedna z internautek.

Jest moją kopią - odpisała Krupińska.

Sądząc po zdjęciu nie tylko fanki Krupińskiej zachwycają się jej wyglądem. Jej najmłodsza pociecha również sprawia wrażenie zadowolonej z nowej fryzury mamy. Nam taka delikatna metamorfoza się podoba. Co sądzicie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów