Paulina Krupińska ocenia Phlov Anny Lewandowskiej. Co myśli o jej nowym biznesie?

Paulina Krupińska ocenia Phlov Lewandowskiej.
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER/East News

Anna Lewandowska ogłosiła niedawno premierę długo wyczekiwanego projektu. Okazuje się, że celebrytka stworzyła własną linię kosmetyków. Co o tym pomyśle na biznes sądzi Paulina Krupińska?

Anna Lewandowska wypuściła autorską linię kosmetyków o nazwie Phlov. Produkty trafią do sprzedaży pod koniec października i będzie je można kupić m.in. w stacjonarnych sklepach marki SEPHORA. O nowym biznesie koleżanki z show-biznesu opowiedziała teraz Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska o kosmetykach Anny Lewandowskiej

Coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu opowiada o linii kosmetyków żony Roberta Lewandowskiego. Tym razem o opinię zapytana została Paulina Krupińska. Modelka sądzi, że ten biznes "Lewej" będzie kolejnym ogromnym sukcesem.

Wspieram Anię w wielu projektach i trzymam za nią bardzo mocno kciuki. Ale ja już wiem, że ten biznes po prostu wypali, nie ma innej opcji - wyznała Miss Polonia w rozmowie z reporterką portalu "Jastrząb Post".

Paulina Krupińska docenia również ogrom pracy, jaki Anna Lewandowska włożyła w tworzenie linii kosmetycznej. Okazuje się, że trenerka pracowała nad Phlov już od dwóch lat.

Gdzieś tam jakieś słuchy mnie dochodzą, że Ania zaczęła pracę nad nimi już dwa lata temu. I tak długo to trwało, bo wiem, że Ania jest perfekcjonistką i każdy temat, którego się podejmuje musi być na tip-top (...) Tutaj wiem, że wszystko będzie bardzo przemyślane, estetyczne i to będzie coś, co wiele kobiet w Polsce pokocha. I nie tylko w Polsce - podkreśla Krupińska.

Myślicie, że kosmetyki Anny Lewandowskiej faktycznie zrobią taką furorę?

Zobacz także: Ania Lewandowska zdradziła, czego najbardziej nie lubi w swojej twarzy!

Ile wiesz o Ani Lewandowskiej? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź swój wynik!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów