Paulina Krupińska wrzuciła do sieci odważne zdjęcie. Skomentował je mąż

Zuzanna Morska 04.07.2019
Paulina Krupińska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Była Miss Polonia zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje w seksownym kostiumie na tle motocykla. Sebastian Karpiel-Bułecka nie mógł powstrzymać się od komentarza.

Paulina Krupińska to jedna z tych gwiazd, które aktywnie komunikują się z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Była Miss Polonia i modelka chętnie zamieszcza w sieci migawki z życia zawodowego i prywatnego.

Ostatnio Krupińska wrzuciła do sieci fotografię, którą skomentowało wiele znanych osób. W tym jej mąż. Zobaczcie, jak zabawnie ocenił zdjęcie Pauliny.

Paulina Krupińska na gorącym zdjęciu

Krupińska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w seksownym kostiumie z napisem "eye contact", obszernej skórzanej kurtce i w szpilkach. Za jej plecami stoi motocykl. Fotografię opatrzyła podpisem: "W skali od 1-10? Jak oceniacie to zdjęcie?".

Modelka nie musiała długo czekać na odpowiedź internautów. Nie szczędzili oni komplementów pod adresem gwiazdy. Stwierdzili też zgodnie, że fotografia podkreśla wszystkie jej atuty.

Zdjęcie byłej Miss Polonia skomentowała jej koleżanka z branży Anna Nowak-Ibisz.

10 to sobie można jaj z bazaru przynieść ... Ty masz znacznie większą skalę - fota zjawiskowa !!!! 100 na 100 !!! A zamiast motoru mogłaby tam i sucha trawa w donicy stać.

Od opinii nie mógł powstrzymać się również mąż modelki. Trzeba przyznać, że Sebastian Karpiel-Bułecka najlepiej podsumował to, co widzi.

Kupiłaś se motor? - napisał.

A wam jak się podoba ta fotografia?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów