Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pierwszy raz pokazali synka! Do kogo jest podobny?

Paulina Krupińska w żółtej czapce i Sebastian Karpiel-Bułecka w odwróconej kaszkietówce pozują do zdjęcia ze "smutnymi" minami
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska-Karpiel

Nie tak dawno głośno było o tym, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przechodzą kryzys. Teraz modelka udowodniła, że w rodzinie siła! Pokazała zdjęcie z mężem i synkiem.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają już dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Para, choć jest często obecna na pierwszych stronach gazet, stara się dbać o prywatność swoich pociech. Nic więc dziwnego, że rzadko publikują zdjęcia z dziećmi, a jeśli już, do tej pory nie było widać ich twarzy. Teraz jednak modelka postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała zdjęcie z mężem i synkiem.

Zobacz także: Paulina Krupińska pokazała intymny moment ojca z córką i rozczuliła internautów

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy pokazali synka

Paulina i Sebastian po raz pierwszy zostali rodzicami w 2015 roku. To właśnie wtedy na świat przyszła ich córeczka, Antosia. Dwa lata później urodził się Jędruś. 

W 2018 roku modelka i muzyk pobrali się. Ostatnio pojawiło się sporo plotek na temat kryzysu w ich związku. Oni jednak nic sobie z tego nie robią i udowadniają, że ich rodzina wciąż ma się dobrze.

Rodzina - tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy - napisała Paulina pod swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Na fotografii, pod którą pojawił się post, widzimy rodzinkę prawie w komplecie. Paulina pokazała męża i synka! Fani pary są zachwyceni Jędrusiem.

O, w końcu widać Jędrusia. 

Wspaniała banda.

Rodzina to jest siła.

A wam jak podoba się rodzinne zdjęcie Pauliny i Sebastiana?

Zobacz także: Krupińska zdradziła, jak bawiła się na imprezie urodzinowej Lewandowskiej

Paulina i Sebastian postawili na tradycyjne imiona dla swoich dzieci. Te gwiazdy poszły jednak w zupełnie innym kierunku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów