Paulina Holtz w ogniu krytyki. Wdała się w dyskusję na temat Tomasza Stockingera

Malwina Wasilewska 30.08.2019
Paulina Holtz
Fotografia: Instagram.com/paulina_holtz

Gwiazda "Klanu" natychmiast zareagowała na krytykę.

Paulina Holtz znana z serialu "Klan" ostatnio zaangażowała się w kampanię społeczną "Trzymaj pion", której celem jest edukacja młodzieży w kwestiach związanych z problemem alkoholizmu. Aktorka zamieściła na Instagramie post, w którym zachęciła obserwatorów do wysłuchania podcastu na ten temat. Niestety w komentarzach pojawił się hejt. Poszło o Tomasza Stockingera.

Paulina Holtz wdała się w dyskusję z hejterem

Paulina Holtz promuje kampanię "Trzymaj pion" mającą ułatwić młodzieży wejście w dorosłość. Odtwórczyni roli Agnieszki w serialu "Klan" opublikowała link do wywiadu, w którym opowiada o problemie alkoholizmu w polskich rodzinach.

Jedna z internautek zarzuciła Paulinie, że była obojętna na problemy jej serialowego ojca, Tomasza Stockingera, który w przeszłości jeździł samochodem pod wpływem alkoholu. Ten komentarz rozpętał burzę.

A gadała o tym pani z pani serialowym tatą? W 2008 roku Tomasz Stockinger prowadził auto, mając we krwi 2 promile alkoholu we krwi. Może zacznijmy od własnego podwórka? – napisał jeden z internautów.

Paulina nie wytrzymała i postanowiła jej odpisać:

Myśli Pan/Pani, że mam jakikolwiek obowiązek wychowywać obcego mi, dorosłego człowieka?

Internautka nie dawała za wygraną i dodała kolejny komentarz:

Obca osoba to chyba Pani, którą mija Pani przypadkiem w metrze. Tę osobę widzi Pani regularnie w swoim życiu od 1997 roku i ma z nią Pani regularnie zdjęcia. W wywiadach czytam ciągle, ze klan Lubiczów to jedna wielka rodzina. Widać nie, skoro kolegę z pracy nazywa Pani obcą osobą.

Paulina ponownie odpowiedziała hejterce:

Tomasz nie jest moją rodziną. Spotykam go raz, góra dwa razy w miesiącu a czasem w ogóle. Jesteśmy znajomymi z pracy. Nie wyobrażam sobie, jak udało się Panu/Pani połączyć kampanią skierowaną do rodziców nastolatków z wydarzeniami sprzed kilkunastu lat, z którymi nie miałam nic wspólnego?!?

Po czyjej stronie stoicie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów