Paula Tumala zdradziła płeć i imiona dzieci! Jedno z nich jest bardzo oryginalne

Paula Tumala zdradziła płeć i imię dzieci.
Fotografia: Instagram/paulatumala

Paula Tumala niedawno ujawniła, że spodziewa się bliźniąt. Teraz zdradziła, nad jakimi imionami dla dzieci się zastanawia.

Paula Tumala zyskała sławę jako jedna ze słowianek Donatana. Celebrytka kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest w ciąży. Od tego czasu znów zrobiło się o niej głośno. Szybko rosnący brzuszek gwiazdy szczególnie interesował jej obserwatorów. Teraz ujawniono, że przyszła mama spodziewa się bliźniąt.

Paula Tumala ujawniła płeć dziecka

Ciąża bliźniacza jest dosyć rzadka - tym bardziej w świecie show-biznesu, dlatego fani byli zachwyceni, gdy gwiazda poinformowała o tym na swoim profilu na Instagramie.

Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki... i to właśnie jest niesamowite!!! Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń spełniło się - TAK!!! Właśnie tak!!! Będziemy mieli bliźniaki - napisała pod zdjęciem.

Teraz Paula zdradziła, że spodziewa się dwóch dziewczynek! Opublikowała w mediach społecznościowych uroczą fotografię z różowymi balonikami.

Jak już pochwaliłam się, że będę miała bliźniaki, to teraz jeszcze pozwolę sobie tylko dodać, że to będą dwie DZIEWCZYNKI. Dwa małe serduszka, dwie małe Słowianeczki. Lepiej nie mogłabym sobie tego wymarzyć - dodała w opisie.

Celebrytka zdradziła w rozmowie z Pudelkiem, że jedna z dziewczynek będzie miała na imię Nadia. Przyszli rodzice wciąż rozważają imię dla drugiej dziewczynki.

Zastanawiamy się nad Zuzią, Anastazją, Marysią lub Carmen - zdradziła portalowi.

Trzeba przyznać, że Carmen jest szczególnie oryginalnym wyborem. Zaledwie 0,01% dziewczynek urodzonych po 2004 roku nosi to imię.

A wam które najbardziej się podoba?

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała brzuch dwa tygodnie po porodzie. Jesteśmy w szoku!

Sprawdź, czy jesteś nadopiekuńczą mamą! Wynik może cię zaskoczyć.

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów