Patryk Vega schudł ponad 40 kilogramów. Teraz zdradził, jak wygląda jego dieta!

Julita Buczek 15.04.2019
Patryk Vega mówi o swojej diecie
Fotografia: Instagram @patryk_vega_official

Efekty tej niesamowitej diety mogą zaskoczyć każdego fana Patryka.

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych, polskich reżyserów ostatnich lat. Jego filmy budzą bardzo duże zainteresowanie wśród odbiorców oraz rodzą wiele tematów do dyskusji. Niedawno sam reżyser stał się obiektem zainteresowania. Wszystko przez to, że bardzo schudł.

Zobacz także: Wieniawa w nowym filmie Vegi. Fani są zaskoczeni zdjęciami z planu: "Jesteś ranna?"

Patryk Vega schudł i opowiedział o swojej diecie

W 2018 roku Patryk postanowił zmienić dietę oraz zadbać o swoją sylwetkę, to właśnie wtedy mogliśmy oglądać pierwsze efekty jego ciężkiej pracy. Jego upór się opłacił, ponieważ reżyser schudł ponad 40 kilogramów. Niedawno w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyjawił, jak wygląda jego codzienna dieta. Efekty, jakie uzyskał Patryk są znakomite. Na najnowszym zdjęciu na swoim koncie na Instagramie prezentuje się naprawdę dobrze.

Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam też 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem lat 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała, byłem już zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko, 5 x dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy - powiedział.

Co sądzicie o jego przemianie?

Zobacz także: Patryk Vega kręci film o siostrach zakonnych. Pokazał pierwszy fragment!

Lubicie oglądać filmy? Koniecznie zapoznajcie się z tą listą. To 10 filmów poprzedniego roku najlepiej ocenionych przez Polaków!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów