Co za metamorfoza! Patryk Vega schudł 40 kg i przypomina znanego rapera

Patryk Vega w garniturze
Fotografia: VIPHOTO/East News

Patryk Vega ostatnio zaskoczył wszystkich! Internauci są w szoku, jak reżyserowi udało się tak schudnąć, w tak krótkim czasie!

Patryk Vega obecnie jest jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów. Jego filmy budzą ogromne kontrowersje. Vega w pewnym momencie swojej twórczości bardzo przytył. Jeszcze podczas kręcenia jego najnowszego filmu "Plagi Breslau" reżyser miał znacznie więcej kilogramów niż obecnie. Ostatnio pojawił się na premierze tej produkcji. Na czerwonym dywanie towarzyszyła mu żona, Katarzyna Słomińska i gdyby nie ona... moglibyśmy go nie rozpoznać! Nie da się ukryć, że Vega bardzo schudł i zmienił całkowicie styl ubierania.

Patryk Vega schudł 40 kg! 

Jak się okazało Patryk Vega schudł aż 40 kg! Jak się okazuje, reżyser musiał zgubić nadmiar kilogramów, ponieważ miał problemy ze zdrowiem. Opowiedział o tym w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje - powiedział Vega.

Ostatecznym celem Vegi jest zrzucenie 50 kg. Reżyser opowiedział również, jak obecnie wygląda jego dieta. Trzeba mu przyznać, że zdrowie jest jednak wyjątkową motywacją.

Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat.

Nie dość, że reżyser zmienił sylwetkę, to jeszcze styl. Sądząc po jego najnowszych fotografiach, ubiera się zupełnie inaczej niż do tej pory. Niektórzy twierdzą nawet, że przypomina znanego polskiego rapera, Liroya. Też tak sądzicie?

Zobacz także: Znana aktorka została zaproszona na cansting do filmu Vegi. Gdy dowiedziała się, co ma zrobić, zrezygnowała

Patryk Vega na premierze filmu "Plagi Breslau"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów