Patryk Vega bez koszulki pokazuje nowe tatuaże. "Metamorfoza roku"

Patryk Vega w czarnej koszulce i czapce z daszkiem
Fotografia: Instagram/Patryk Vega

Patryk Vega przeszedł spektakularną metamorfozę. Teraz reżyser pokazał się bez koszulki i zaprezentował swoje tatuaże. Jego fani są zachwyceni spektakularną metamorfozą.

Patryk Vega od dłuższego czasu bardzo dba o swoją figurę. Reżyser w niejednym wywiadzie opowiadał o tym, że nadszedł moment, kiedy ostatecznie postanowił zadbać o swoje zdrowie, ale również wygląd. Tym samym schudł aż 40 kg, czym zaskoczył swoich fanów. Odchudzanie to jedno, Vega zaprezentował nam jednak również pokaźną liczbę tatuaży. Fani reżysera są zachwyceni jego wyglądem i gratulują mu niesamowitej metamorfozy, jaką udało mu się przejść. 

Zobacz także: Patryk Vega schudł ponad 40 kg. Teraz zdradził, jak wygląda jego dieta!

Patryk Vega pokazał się bez koszulki

Patryk Vega obecnie pracuje nad swoim najnowszym filmem "Small World". Reżyser od dłuższego czasu cieszy się zjawiskową sylwetką. Przeszedł spektakularną metamorfozę i dziś aż trudno go rozpoznać!

Na Instagramie pochwalił się nową fotografią. Pozuje na niej bez koszulki i w krótkich spodenkach, tym samym prezentując nam swoje wytatuowane ciało. Opis zdradza, że Vega wzbogacił się właśnie o nowe tatuaże!

Kolejne dziary dołączyły do kolekcji. A wy macie jakieś tatuaże - zapytał swoich fanów.

W komentarzach przeważają słowa zachwytu. Fani Patyka Vegi opowiadają o swoich tatuażach, a niektórzy wciąż nie mogą nadziwić się nowemu wizerunkowi reżysera.

Nie mogę się nadziwić, jak ty inaczej wyglądasz.

Gratuluję świetnej formy. 

Metamorfoza roku.

Rewelacja, teraz to prawdziwy facet.

A wam jak podoba się Patryk Vega w nowym wydaniu?

Zobacz także: Maciej Stuhr pokazał tatuaż! Fani: "Zbieram szczękę z podłogi"

Niektóre gwiazdy są obecne w show-biznesie od wielu lat. Dlatego też doskonale pamiętamy ich z dawnych lat, jak również kolejne metamorfozy. Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt, w którym pokazuje na jednym zdjęciu gwiazdy obecnie wraz z ich młodszymi wcieleniami. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów