Patryk Vega na gali Bestsellery Empiku pojawił się wraz z żoną. Kim jest Katarzyna Słomińska?

Anna Respondek 07.02.2018
Patryk Vega
Fotografia: EAST NEWS

Patryk Vega we wtorek odebrał nagrodę za najlepszy film polski podczas gali Bestsellery Empiku 2017. Tego wieczoru towarzyszyła mu żona, Katarzyna Słomińka. 

Patryk Vega odniósł kolejny sukces. Podczas wtorkowej gali Bestsellery Empiku 2017 wygrał nagrodę w kategorii "Film Polski" za produkcję "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Wśród nominowanych znalazły się także "Ostatnia rodzina" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". 

Zobacz także: Sebastian Fabijański wypowiada się krytycznie na temat "Botosku"

Podczas tego ważnego wieczoru towarzyszyła mu żona, Katarzyna Słomińska, z którą chętnie pozował na ściankach. Ukochana Vegi ubrała się w białą sukienkę z koronkowymi wstawkami i bladoróżowe szpilki nabijane ćwiekami. 

Kim jest żona Patryka Vegi? 

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska są małżeństwem od 2010 roku, jednak dopiero 7 lat później udało im się wziąć ślub kościelny, o którym zawsze marzyli. Słomińska musiała poczekać na decyzję w sprawie unieważnienia swojego poprzedniego małżeństwa. Vega w wielu wywiadach wspominał o tym, jak bardzo żona zmieniła jego życie. 

Przez wiele lat byłem pracoholikiem, ale żona mnie z tego wyleczyła. Kiedy nie mam zdjęć, każe mi wracać o 17 do domu i zmieniać się z reżysera i producenta w męża i ojca. Pilnuje, żebym w wakacje nie sprawdzał maili i nie odbierał telefonów. Jestem jej za to wdzięczny. Nie tak łatwo się odłączyć, kiedy jest się cały czas na wysokiej adrenalinie. A ja byłem przez wiele lat - mówił w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Vega i Słomińska tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. On reżyseruje filmy, natomiast ona zajmuje się jego księgowością. Reżyser i jego ukochana mają troje dzieci, kilkunastoletnią córkę i chłopców bliźniaków. 

Zobacz także: Tak na początku kariery wyglądał i nazywał się Patryk Vega

EN_01303269_0038
Fotografia: EAST NEWS
EN_01303250_0121
Fotografia: EAST NEWS
EN_01303242_0033
Fotografia: EAST NEWS

Kobiece szpiki w wielu wydaniach na sezon 2018.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów