Patryk Vega pochwalił się luksusowym autem. "Nowa fabryka endorfin"

Hanna Skowron 29.05.2019
Patryk Vega
Fotografia: Instagram.com/patryk_vega_official/

"Żeby tylko maszyna nie poniosła za bardzo" - piszą fani.

Patryk Vega to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w Polsce. Obok jego filmów trudno przejść obojętnie. Vega lubi się wyróżniać, co udowadnia nie tylko na planie. Ostatnio pochwalił się luksusowym autem.

Vega kupił sobie lamborghini

"Kobiety mafii" biły rekordy popularności w kinach. Oczywiście przekłada się to na zarobki reżysera. Vega widywany był już w czerwonym ferrari, teraz przyszedł czas na nowe lamborghini. Jak widać, Vega ma zamiłowanie do włoskiej motoryzacji.

Na Instagramie twórca "Botoksu" pokazał zdjęcie nowej fury. Nowa fabryka endorfin - podpisał zdjęcie. Jak donosi auto.wprost.pl, to Lamborghini Aventador LP 750-4 SuperVeloce Roadster, rozpędzający się do 100 km w 2,9 sekundy.

Pokusa wciśnięcia gazu do dechy jest ogromna, ponieważ jego prędkość maksymalna wynosi 350 km/h. Ostatnio moc silnika Vega testował razem z Antkiem Królikowskim.

Królik, Vega i rakieta.

Żeby tylko maszyna nie poniosła za bardzo - pisali fani.

Jak wam się podoba nowy nabytek Vegi?

Zobacz także: Patryk Vega bez koszulki pokazuje nowe tatuaże. "Metamorfoza roku"

Niektóre gwiazdy są obecne w show-biznesie od wielu lat. Dlatego też doskonale pamiętamy ich z dawnych lat, jak również kolejne metamorfozy. Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt, w którym pokazuje na jednym zdjęciu gwiazdy obecnie wraz z ich młodszymi wcieleniami. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów