Patryk Vega zaczyna pracę nad kolejnym filmem. Tym razem o ciemnej stronie piłki nożnej

Patryk Vega pracuje nad nowym filmem o sporcie.
Fotografia: instagram.com/patryk_vega_official/

Patryk Vega znany jest z tego, jak szybko realizuje kolejne produkcje. W 2018 roku mogliśmy zobaczyć aż cztery filmy reżysera. W tym roku w lutym premierę miały "Kobiety mafii 2", a już we wrześniu zobaczymy "Politykę". To jednak niejedyne plany reżysera na najbliższy czas. Jeden z aktorów zdradził, że pracują nad czymś nowym.

W ostatnim czasie głośno było o "Polityce" Patryka Vegi. Reżyser zaangażował do pracy nad kontrowersyjną produkcją prawdziwą śmietankę aktorską. Jedną z gwiazd filmu, którego premiera odbędzie się we wrześniu, jest Zbigniew Zamachowski. To właśnie on zdradził, że "Polityka" to niejedyne, nad czym teraz pracują.

Patryk Vega nagra film o świecie sportowców

Jak zdradza Zamachowski w rozmowie z Kamilem Dziubką, najnowsza produkcja poruszy temat ciemnej strony świata sportu.

Nie miałem wątpliwości, że powinienem wziąć w tym udział (w kręceniu "Polityki" - red.), skoro tak gwiazdy zadecydowały, że się spotkaliśmy wreszcie. Mało tego, mogę już wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem, który jest w ogóle rekordzistą świata jeśli chodzi o liczbę filmów, którą chce zrobić w swoim życiu. Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata - wyznał aktor.

Patryk Vega do tej pory nie wspominał o nowym filmie. Aktualnie większość swojego czasu poświęca na promocję "Polityki".

Mam przykre przeświadczenie, że każdy polityk po kilku latach staje się socjopatą. Kiedy codziennie okłamuje się tysiące ludzi, nie da się wrócić do domu i żyć normalnie. Władza deprawuje wszystkich - bez wyjątku. Chcę pokazać zakłamanie i obłudę tych ludzi - tłumaczył swój wybór tematyczny reżyser.

Myślicie, że nadchodzące premiery Vegi będą udane?

Zobacz także: Patryk Vega udostępnił kolejny fragment filmu „Polityka”. Fani: „Jest moc”

Chcesz wybrać coś do obejrzenia na wieczorny relaks? Sprawdź ranking najlepiej ocenianych przez Polaków filmów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów