Patryk Vega jest uzależniony od pieniędzy. Musi "podtrzymać pozytywne emocje"

Marianna Bereza 26.08.2019
Patryk Vega
Fotografia: VIPHOTO/East News

Reżyser nie ukrywa, że zarabia krocie i przyznaje, że ogromne sumy mogą działać podobnie jak narkotyki.

Patryk Vega to reżyser najbardziej kasowych polskich produkcji. Zarówno "Botoks", jak i "Kobiety mafii" odniosły ogromny sukces. Vega nie spoczywa na laurach, ponieważ już niedługo na ekrany wejdzie jego najnowszy film "Polityka".

Kontrowersyjne produkcje gwiazdora są jednymi z najchętniej oglądanych w kraju. Popularność dzieł reżysera przekłada się oczywiście na zawartość jego portfela. Patryk Vega inkasuje za swoje filmy bajońskie sumy, które wydaje np. na drogie auta.

Reżyser w rozmowie z "Galą" wyznał, że zarabianie pieniędzy sprawia mu dużą przyjemność. Vega nie wydaje jednak tylko na zachcianki, ale ma plan związany z finansami.

Pracuję, by zarabiać. Mam życie rozpisane w liczbach i określonych planach związanych z zakupami, zwłaszcza nieruchomości, które będą stanowić zabezpieczenie dla mojej rodziny na przyszłość - zdradził.

Reżyser wyjawił, że ogromne kwoty, jakie wpływają na jego konto, przynoszą nie tylko zadowolenie. Okazuje się, że gwiazdor uzależnił się od pieniędzy.

Pieniądze dają adrenalinę, można się od nich uzależnić jak od narkotyków, dlatego trzeba wiedzieć, jak sobie z nimi radzić - wyznał Vega.

Po chwili jednak dodał:

Czasami kupuję coś tylko po to, by dostarczyć sobie adrenaliny. Jestem uzależnieniowcem, przez piętnaście lat byłem alkoholikiem i chociaż od trzydziestego roku życia nie piję, wpadłem w nałóg zarabiania pieniędzy - wyznał.

Reżyser czasem nawet nie sprawdza ceny luksusowych przedmiotów, które chce sobie sprawić. Przyznaje, że najbardziej "kręci" go natomiast dostawanie przelewów.

Sama informacja, że pieniądze wpłynęły na konto jest dla mnie nagrodą. Adrenalina skacze, a ja czuję chwilowe ukojenie. Problem w tym, że muszę zarabiać coraz więcej i więcej, aby podtrzymać pozytywne emocje - oświadczył w rozmowie z "Galą".

Lubicie filmy Patryka Vegi?

Zobacz także: Zamachowski o filmie Vegi: "Myślę, że ten strach przed nieznanym o czymś świadczy" 

Patryk Vega to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych reżyserów w Polsce. Jego filmy przyciągają tłumy widzów. Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi.

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów