Patrycja Sołtysik wyznaje, że jej ciąża była zagrożona. Jeszcze nigdy nie była tak szczera!

Julita Buczek 10.12.2019
Patrycja Sołtysik
Fotografia: Instagram @pati_soltysik

Żona Andrzeja Sołtysika opublikowała na swoim blogu bardzo wzruszający wpis.

Patrycja Sołtysik w polskim show-biznesie zaistniała dzięki małżeństwu ze starszym od siebie dziennikarzem. Do ich ślubu doszło w 2015 roku, kiedy to 53-letni Andrzej Sołtysik poślubił 25-letnią Patrycję. Od tego czasu Patrycja założyła bloga, a także urodziła dziecko. W ostatnim wpisie na swoim blogu podzieliła się ze swoimi obserwatorami bardzo smutną historią.

Patrycja Sołtysik o zagrożonej ciąży

29-letnia blogerka postanowiła podzielić się ze swoimi czytelnikami przebiegiem swojej ciąży. Okazuje się, że 9 grudnia jest dla niej wyjątkową datą. Okazuje się, że nie jest to zbyt dobre wspomnienie. Tego dnia Sołtysik dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona.

W grudniu 2014 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Właśnie w tym przed gwiazdkowym okresie rozpoczęła się najtrudniejsza w moim życiu walka o utrzymanie zagrożonej ciąży. Kiedy Wigilię oraz całe święta nie wolno mi było wstać z łóżka... marzyłam, że jeśli uda się mimo wszystko (choć lekarze nie dawali większych szans), to w następnym roku będę celebrować gwiazdkę z dzidziusiem jak nigdy wcześniej - napisała Patrycja Sołtysik na blogu.

Intymne wyznanie celebrytki spotkało się z wieloma reakcjami ze strony jej fanów. Większość z nich była poruszona i postanowiła wesprzeć Patrycję.

Jesteście wyjątkowi!

Wzruszający wpis!!!

Brak mi słów!

Co sądzicie o wyznaniu Patrycji?

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? To, co wskażesz jako pierwsze, zdradzi najskrytszą prawdę o tobie

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów