Patrycja Markowska szczerze o kryzysie w związku. "Byliśmy na terapii. Nie wstydzę się tego"

Marianna Bereza 22.11.2019
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński
Fotografia: VIPHOTO/East News

Piosenkarka zdobyła się na intymne wyznanie. Trudne doświadczenia uodporniły jej relację i sprawiły, że jest silniejsza niż kiedyś.

Patrycja Markowska oraz jej partner Jacek Kopczyński przechodzili trudne chwile. Piosenkarka w szczerej rozmowie z Wideoportalem wyznała, że walczyła o swój związek! Gwiazdorska para zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty. Kryzys został zażegnany, a relacja pary nigdy nie była tak silna, jak teraz.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński korzystali z terapii dla par

Markowska, podobnie jak jej tata Grzegorz Markowski, działa na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Wokalistka przyznała, że w życiu prywatnym miewała trudne momenty, a jej związek z aktorem Jackiem Kopczyńskim wisiał na włosku. Para była bliska rozstania, ale zdecydowała się zwrócić o pomoc do ekspertów.

Z Jackiem jesteśmy tyle lat, walczymy o ten związek. Ja gdzieś powiedziałam w wywiadzie, że byliśmy na terapii. No to wiadomo, że to fajnie podkręcić od razu i wyjąć. Ale absolutnie się tego nie wstydzę – wyznała.

Markowska i Kopczyński poznali się w 2006 roku, kiedy aktor był w związku małżeńskim. Markowska bała się, że zostanie posądzona o rozbicie rodziny, dlatego usunęła się w cień. Życie jednak napisało dla niej inny scenariusz. Para ponownie się zeszła. Dla piosenkarki tamten czas był bardzo bolesny. 

Dużo bardziej mnie bolały oszczerstwa, kiedy my zaczynaliśmy być razem. I mówiono dużo gorsze rzeczy, że rozbiłam Jackowi związek i tak dalej. To mnie wtedy naprawdę bolało. I w ogóle nie byłam na to gotowa – wspominała gwiazda.

Przykre doświadczenia uodporniły wokalistkę na ocenę innych. Teraz już nie bierze sobie tak do serca opinii innych osób.

Ja czuję sympatię ludzi i naprawdę przestałam się już tym wszystkim przejmować, po prostu. Naprawdę, mówię zupełnie szczerze. Mam fajną rodzinę – podsumowała.

Słuchacie płyt Patrycji Markowskiej?

Zobacz także: Patrycja Markowska pokazała szczupłe ramiona. Fani są zaniepokojeni: "Zacznij jeść"

Grzegorz Markowski z zespołem Perfect stworzyli wiele kultowych piosenek! A czy ty pamiętasz teksty znanych polskich utworów?

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów