Kazadi jest zazdrosna o Wieniawę? Artystka idzie do sądu. "Za takie głupoty trzeba płacić"

Marianna Bereza 14.06.2019
Patrycja Kazadi
Fotografia: Instagram.com/kazadi_official

Piosenkarka ma już dość plotek na swój temat. Ostatni artykuł spowodował, że postanowiła zastosować radykalne kroki.

Patricia Kazadi mówi dość i idzie do sądu. Artystka jest oburzona artykułem na swój temat, w którym zarzucono jej, że jest zazdrosna o Julię Wieniawę i jej związek z Baronem. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że przyjaźni się z gitarzystą zespołu Afromental.

Kazadi popularność zdobyła, występując w „Szansie na sukces”. Od tamtego momentu jej kariera nabrała tempa. Piosenkarka wzięła udział także w kilku programach tanecznych, m.in. w „Dance, Dance, Dance”.

Kazadi idzie do sądu

Artystka działa w show-biznesie już od 20 lat. Zdążyła się więc już przyzwyczaić do sposobu kreowania historii przez plotkarskie media. Ostatnio jednak miarka się przebrała. Kazadi rozzłościł artykuł, w którym sugerowano, że jest zła na Aleksandra Milwiw-Barona za to, że związał się z Julią Wieniawą. 

Plotki oczywiście okazały się wyssane z palca. Kazadi nie tylko nie ma nic przeciwko temu związkowi, ale bardzo wspiera parę.

Myślę, że gdyby był plebiscyt na największą bzdurę roku, to spokojnie nasz artykuł wygrałby tę nagrodę. (…) Od początku ich związku wspierałam ich razem, bo lubię ich osobno, ale uważam, że tworzą bardzo fajny, zgrany związek. Zresztą, jak ktoś ich zna i wie, jacy są na co dzień razem, to potwierdzi, że mają wspaniałą energię i bardzo się dopasowali do siebie i też mają moje ogromne wsparcie – mówiła w rozmowie z portalem „Jastrząb Post”.

Kazadi jednak nie chce dać za wygraną i zamierza się sądzić z tabloidem.

Ja mam swoje życie, którego bardzo strzegę, moje życie prywatne, nie chciałam, aby takie bzdury wypływały. Na szczęście to się szybko skończyło, skończy się w sądzie, więc za takie głupoty też trzeba potem płacić. A to był bardzo głupi pomysł autora – oceniła.

Zobacz także: Mateusz z Fit Lovers płacze na Instagramie. "Żałuję tego salta z każdą sekundą"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów