Pasażerka zamieniła jej lot w koszmar. Aż trudno uwierzyć w to, co robiła na pokładzie samolotu

Redakcja 27.07.2017
Jessie Char
Fotografia: ww.facebook.com/jessiechar/

Radość kobiety z powodu braku współpasażerów, nie trwała długo. 

Jessie Char, gdy weszła na pokład samolotu lecącego z Long Beach do San Francisco, zapewne nie spodziewała się, że zapamięta go na długo. Wszystko przez pasażerkę siedzącą z tyłu, która w samolocie poczuła się niezwykle swobodnie. 

Jessie, gdy zobaczyła, że siedzenia obok niej są wolne, bardzo się ucieszyła. O tym fakcie szybko poinformowała na Twitterze, spodziewając się przyjemnego lotu. 

Moi ulubieni pasażerowie, z którymi siedzę w samolocie - napisała Jessie Char. 

Niestety, nie minęło kilka minut, gdy Jessie usłyszała dźwięk opuszczanych podłokietników. Okazało się, że kobieta siedząca w następnym rzędzie, postanowiła położyć na nich stopy. 

Dzisiejszy lot to jakiś koszmar - napisała. 

"Mogło być gorzej"

Pasażerka siedząca z tyłu nie tylko położyła stopy na siedzeniu przed nią, ale również jedną z nich zaczęła zamykać i otwierać rolety w okienkach. Na posty Jessie żywo zareagowali internauci. Zauważyli, że takie zachowanie w samolocie jest niezręczne i że powinno być wpisane na listę rzeczy, których w samolocie nie powinno się robić pod żadnym pozorem. 

Niektórzy zauważyli też, że zawsze mogło być gorzej. Na potwierdzenie swoich słów wysłali zdjęcia obrazujące, jak bardzo nietaktownie potrafią zachować się pasażerowie w samolotach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów