Pasażer nie chciał ustąpić miejsca kobiecie w 8. miesiącu ciąży. Postanowiła się zemścić

Kobieta w ciąży
Fotografia: Shutterstock

Dobrze zrobiła?

Ciężarne kobiety w komunikacji miejskiej wciąż nie mogą liczyć na ulgowe traktowanie ze strony innych pasażerów. Regularnie słyszymy o kolejnych historiach przyszłych mam, którym nikt nie chce ustąpić miejsca. Ostatnio podobną sytuację opisała australijska scenarzystka telewizyjna Brydie Lee-Kenned. Jej reakcja była najlepsza.

Zemsta ciężarnej kobiety w autobusie

Brydie Lee-Kenned, będąc w 8. miesiącu ciąży, spotkała przykra historia. Australijka próbowała się dostać na drugi koniec miasta zatłoczonym autobusem miejskim. Zauważyła, że zostało w nim jedno wolne siedzenie, na którym pewien pasażer położył swój bagaż.

Kobieta próbowała dać mu do zrozumienia, że chciałaby zając to miejsce, ale mężczyzna jej stanowczo odmówił. Po chwili namysłu Brydie nie wytrzymała i usiadła na jego bagażu. Tę zemstę mężczyzna zapamięta do końca życia.

Cóż, wreszcie do tego doszło. W 8. miesiącu ciąży usiadłam na dłoni i torbie mężczyzny, bo ten nie chciał usunąć bagażu z ostatniego wolnego miejsca siedzącego w autobusie. W tym momencie podróżujemy obok siebie bez słowa - napisała Brydie na Twitterze.

Pod postem Australijki pojawiło się mnóstwo komentarzy innych ciężarnych kobiet, które jednogłośnie poparły Brydie. A jak wy oceniacie jej zachowanie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz najnowsze zdjęcia polskich gwiazd w bikini. Ich widok zainspiruje was do diety i ćwiczeń!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów