Magazyn "People" wybrał najseksowniejszego mężczyznę roku. Internautki nie dowierzają: Czy to jakiś żart?

Katarzyna Leszczyńska 16.11.2017
Najseksowniejszy mężczyzna 2017
Fotografia: EAST NEWS

Wybór magazynu wywołał spore zamieszanie. 

Magazyn „People”, jak co roku, wybrał najseksowniejszego mężczyznę. Tym razem został nim Blake Shelton, partner Gwen Stefani. Mężczyzna jest wokalistą country oraz trenerem amerykańskiej wersji „The Voice”. Okazuje się, że nie wszyscy są zachwyceni wyborem mężczyzny jako najseksowniejszego gwiazdora. W ubiegłych latach zostawali nimi m.in.: Brad Pitt oraz David Beckham. Tym razem magazyn postawił na nieco mniej znanego na świecie artystę.

Informacją dotyczącą wyboru „People” podzielił się na Twitterze sam zainteresowany. Jednocześnie podsycił reakcje fanów niezbyt skromnym postem. Dziękując magazynowi, napisał „nie nienawidźcie mnie, ponieważ jestem piękny”. Ta informacja okazała się bardzo ważna dla Sheltona, który stwierdził, że zamierza ekscytować się nią przez cały rok.

Internauci są oburzeni wyborem "People"

Wielu fanów zachwyciło się tym wyborem, jednak niektórzy wyraźnie nie byli zadowoleni. Internauci byli zdezorientowani wyborem magazynu „People” zważywszy na to, że ich zdaniem istnieją o wiele przystojniejsze gwiazdy. Zdecydowali się wyrazić swoje oburzenie w komentarzach pod postem gwiazdora country.

Czy wszyscy inni mężczyźni umarli?

Kiedy zdążyłeś upić redaktora naczelnego?

Nie chcę żyć w świecie, gdzie Blake Shelton jest najseksowniejszym mężczyzną.

Czy to jakiś żart?

Wiele osób zwraca uwagę, że Blake Shelton nie umywa się do tych gwiazd, które do tej pory były uznawane za najseksowniejsze. Sama Gwen Stefani natomiast jest zadowolona z wyboru jej mężczyzny i pochwaliła się tym na Instagramie. Podobnie jak fanki gwiazdora. Trudno powiedzieć, czym tym razem kierowali się redaktorzy magazynu podczas swojego wyboru. Czy Shelton naprawdę jest aż tak seksowny?

Blake Shelton
Fotografia: Instagram/Blake Shelton
Blake Shelton i Gwen Stefani
Fotografia: Instagram/Gwen Stefani
Blake Shelton i Gwen Stefani
Fotografia: Instagram/Gwen Stefani
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów