Najnowszy rozświetlacz Rihanny stał się hitem sieci. Internauci pękają ze śmiechu

Magdalena Kulej 18.04.2018
Rihanna parodia
Fotografia: twitter.com/@xsparkage

Rihanna ruszyła ze sprzedażą swojej linii kosmetyków Fenty Beauty, a z fanami chętnie dzieli się filmami instruktażowymi. Ten ostatni już przeszedł do historii.

Rihanna ruszyła ze sprzedażą swojej linii kosmetyków Fenty Beauty, czym ściąga tłumy do drogerii na całym świecie. Od szminek po podkłady - piosenkarka systematycznie wprowadza do swojego dzieła nowe produkty. Ten najnowszy cieszy się ogromną popularnością, ale wypromowali go przede wszystkim internauci.

Zobacz także: Rihanna oburzona reklamą Snapchata. Oskarża o wyśmianie ofiar przemocy domowej

Rihanna już podczas premiery kosmetyków w Nowym Jorku zaprezentowała swoim przyszłym klientom, jak wykonać makijaż produktami jej marki. Nowy rozświetlasz do ciała Body Lava doczekał się też filmu instruktażowego w sieci, co wywołało tam prawdziwa burzę. Rihanna zmysłowymi ruchami muska skórę swoim połyskującym produktem.

To właśnie ten film postanowili odtworzyć internauci. Mężczyźni z całego świata zainspirowani przez Barbadoskę publikują w sieci swoje własne wersje makijażowego tutorialu, choć przy użyciu nieco innych produktów – od środków czyszczących, przez pasty do butów po sosy do quesadilli. Parodie kultowego już wideo robią w sieci prawdziwą furorę, a inwencja twórcza panów najwyraźniej się nie kończy. W mediach społecznościowych wciąż pojawiają się kolejne filmy. Zobacz poniżej najzabawniejsze z nich!

Zobacz także: Rihanna i Emmanuel Macron w niekomfortowej sytuacji

Body damskie nigdy nie wychodzi z mody i jest nierozłączną częścią garderoby kobiet podążających za modą

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów