Paris Jackson nie będzie bronić ojca. "Nie mam nic do dodania"

Julita Buczek 18.03.2019
paris jackson o ojcu
Fotografia: Instagram @parisjackson

Film dokumentalny o Michaelu Jacksonie stał się pretekstem do dyskusji na temat domniemanych przestępstw, których dokonał muzyk. Niektórzy bronią Jacksona, inni wręcz przeciwnie, oskarżają go o pedofilię. Córka piosenkarza do tej pory nie wypowiadała się na ten temat, jednak ostatnio nie wytrzymała i postanowiła zareagować na spekulacje mediów.

Niedawno swoją premierę miał dokument "Leaving Neverland", w którym James Safechuck oraz Wade Robson oskarżają Michaela Jacksona o molestowanie seksualne. Niemal cała rodzina broni zmarłego muzyka. Do tej pory wywiadów nie udzielała Paris Jackson. Dziewczyna nie chciała się wypowiadać, ponieważ uważała, że jej kuzyn Taj świetnie sobie radzi w rozmowach z mediami. Tę informację zamieściła na swoim koncie na Twitterze.

Zobacz także: Córka Michaela Jacksona jest załamana zarzutami wobec jej ojca. Trafiła do specjalnej placówki!

Paris zabiera głos w sprawie swojego ojca

Niedawno amerykański tabloid opublikował nieprawdziwe informacje dotyczące córki Michaela Jacksona. Artykuły miały dotyczyć tego, że celebrytka dużo imprezuje oraz ma problem z narkotykami. Paris postanowiła ostro odpowiedzieć na swoim koncie na Twitterze.

Zapaliłam raz w życiu trawkę i teraz jestem alkoholiczką, ćpunką oraz jestem w ciąży i już dawno wzięłam ślub - skomentowała kłamliwy nagłówek celebrytka.

Jedna z fanek Paris zainteresowała się wpisem gwiazdy i postanowiła wesprzeć swoją idolkę odpowiednim komentarzem w sprawie.

Robią to specjalnie, ponieważ nie wypowiedziałaś się na temat tego filmu dokumentalnego. Są wkurzeni, więc cię prowokują - czytamy w komentarzu.

Jackson odpowiedziała na wpis fanki, twierdząc, że nie zabiera głosu, ponieważ nie ma nic do dodania w sprawie swojego ojca.

Nie mam nic do powiedzenia. W kwestii obrony mojego ojca już wszystko zostało powiedziane. Taj świetnie sobie radzi. Wspieram go. Moją rolą nie jest wygłaszanie oświadczeń. Chciałabym, żeby wszyscy się uspokoili i przyjrzeli się sprawie z nieco większej perspektywy. Taka właśnie jestem - napisała Paris.

Uważacie, że Paris powinna wydać specjalne oświadczenie?

Zobacz także: Paris Jackson w odważnej sesji zdjęciowej. Zapozowała nago!

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Zobacz, jak wyglądały!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów