Paris Hilton ma chłopaka pochodzącego z Polski. "Jest tym jedynym"

Emilia Klima 18.05.2017
Paris Hilton, Chris Zylka
Fotografia: East News

Paris Hilton od kilku miesięcy spotyka się z aktorem Chrisem Zylką. Para podobno myśli już o ślubie.

Chris Zylka swojsko brzmiące nazwisko zawdzięcza matce, która jest w połowie Polką, w połowie Czeszką. Ojciec urodzonego w Ohio 32-latka jest pochodzenia niemieckiego i brytyjskiego. Aktor, znany głównie z roli w serialu "Leftovers", zdecydował się przyjąć nazwisko panieńskie matki. Chris z niegdyś najsłynniejszą, dziś już trochę zapomnianej celebrytką zna się od wielu lat, ale dopiero parę miesięcy temu oboje uznali, że powinni być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Dziś są już nierozłączni, a w mediach pojawiły się doniesienia o planowanym ślubie.

On jest tym jedynym. Nigdy nie byłam czegoś pewna tak, jak tego. Jest niesamowity na tak wiele sposobów. Moje życie zmieniło się diametralnie odkąd jesteśmy razem, wniósł do niego ogrom szczęścia. Czuję się z nim bezpieczna, jest dla mnie idealny - zachwycała się chłopakiem w rozmowie z E!News.

Paris Hilton zdążyła poznać ukochanego ze swoimi rodzicami, którzy są nim ponoć równie zachwyceni. Hilton nazwała go już nawet członkiem rodziny i nie ukrywa, że swoją chciałaby zbudować właśnie z Chrisem. Aktor jest zdecydowanie mniej oszczędny w komentowaniu życia prywatnego w mediach, ale swoją miłość do Paris chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Życzymy powodzenia!

Chris Zylka, Paris Hilton
Fotografia: Chris Zylka, Paris Hilton
Paris Hilton, Chris Zylka
Fotografia: Paris Hilton, Chris Zylka
Paris Hilton, Chris Zylka
Fotografia: Paris Hilton, Chris Zylka
Paris Hilton, Chris Zylka
Fotografia: Paris Hilton, Chris Zylka
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów