Pan młody bohaterem. Podczas sesji ślubnej uratował tonącego nastolatka

Magdalena Barszczak 09.08.2018
Pan młody, który uratował nastolatka podczas sesji ślubnej
Fotografia: Twitter.com/infowe

Brawa dla tego pana!

Zdjął koszulę i ruszył na ratunek topiącemu się nastolatkowi. Zac Edwards zachował się jak prawdziwy bohater. Okoliczności zdarzenia były niezwykłe. Wszystko wydarzyło się... podczas fotograficznej sesji ślubnej.

Pan młody rzucił się na pomoc tonącemu nastolatkowi

Po kameralnej uroczystości 37-letni Zac Edwards i jego świeżo poślubiona żona Cindy zorganizowali sesję zdjęciową na plaży Orange Beach w stanie Alabama. W pewnym momencie do pary podbiegła kobieta, krzycząc, że w oddali ktoś się topi.

Edwards, który w przeszłości był ratownikiem, niewiele myśląc, rzucił się na pomoc tonącemu. Na odchodne żona rzuciła tylko, żeby nie martwił się o swoje spodnie i nie opóźniał akcji ratowniczej. Na szczęście mężczyzna wygrał z gwałtownymi falami i dopłynął z 18-latkiem do brzegu.

Trochę nas poturbowało, ale gdy dotarliśmy do brzegu, pozostali przejęli nastolatka. Kiedy się podniosłem, zobaczyłem, że Cindy biegnie w białej sukni. Krwawiłem z nosa, więc próbowałem jej powiedzieć, żeby się odsunęła. Wiedziałem, jak ważna jest ta suknia i nie chciałem jej zniszczyć - opowiadał Zac mediom.

Cindy śmieje się, że tego dnia otrzymała w pakiecie nie tylko męża, ale i bohatera.

Tę historię będziemy opowiadać wnukom. To był idealny dzień i piękne wesele - podsumował Zac.

Zobacz także: Nastolatka pożegnała się z ukochanym. Poruszające zdjęcie obiegło sieć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów