Pamiętacie Mateusza Mila z "Top Model"? Pół roku po programie jest nie do poznania. Zmiana raczej na gorzej

Emilia Klima 05.06.2017
Mateusz Mil, Joanna Krupa
Fotografia: Iinstagram.com/mil.mateusz

Mateusz Mil z ostatniej edycji "Top Model" pojawił się ostatnio na pokazie Dawida Wolińskiego. W pół roku po zakończeniu programu jego wygląd zmienił się radykalnie. 

Mateusz Mil w polskim show-biznesie zaistniał dzięki występowi w emitowanej jesienią 2016 roku szóstej edycji programu "Top Model". Aspirujący model zajął w niej ósme miejsce, a telewidzom dał się zapamiętać głównie dzięki wątkowi miłosnemu. Uczucie miało go połączyć z uczestniczką, która doszła do samego finału, Ewą Niespodzianą. Para zapewniała jednak później, że są jedynie przyjaciółmi.

Najwyraźniej relacja koleżeńska przetrwała próbę czasu, bo Mateusz i Ewa pojawili wspólnie na niedawnym pokazie Dawida Wolińskiego. Od razu w oczy rzucić mogło się to, że oboje bardzo zmienili się. W przypadku modela zmiana wizerunku jest bardzo drastyczna - chłopak ma nową fryzurę, dużo nowych dodatków, odważył się na założenie kontrowersyjnej części męskiej garderoby - kombinezon. Gotowi na szok?

Mateusz Mil, Ewa Niespodziana
Fotografia: East News

Mateusz Mil i Ewa Niespodziana są parą?

O tym, że Mateusz i Ewa mają się ku sobie mówiło się jeszcze w trakcie trwania programu. Dużo emocji wywołała ich wspólna sesja zdjęciowa, na której musieli grać zakochaną parę. Wspólne zdjęcia na kontach społecznościowych po zakończeniu emisji show tylko podgrzały plotki o romansie. W lutym 2017 roku modelka dementowała je w rozmowie z portalem Plejada.pl. Wypowiedź modelki była jednak dosyć zagadkowa i nie przesądzała sprawy ostatecznie.

Jesteśmy dość blisko, przyjaźnimy się. Ale razem nie jesteśmy. Na początku jest przyjaźńNie jest to jednak skreślona sytuacja - mówiła.

 Myślicie, że wspólne wyjście świadczy o tym, że w tej sprawie coś się zmieniło? ;-)

 

Mateusz Mil, Ewa Niespodziana
Fotografia: Instagram.com/mil.mateusz
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów