Pamela Andersona o Ramim: „Zaufałam złemu człowiekowi”

Sandra Banach 08.07.2019
Pamela Anderson i Adil Rami
Fotografia: East News

Pamela Anderson po raz kolejny odniosła się w sieci do swojej relacji z Adilem Ramim. Aktorka oskarżyła wcześniej piłkarza o zdradę i przemoc fizyczną.

W czerwcu tego roku Pamela Anderson za pomocą mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że rozstała się z Adilem Ramim. Gwiazda zdradziła także, że jej były partner prowadził podwójne życie i się nad nią znęcał.

Pamela Anderson znów pisze o relacji z Ramim

W czerwcu portal Onet.pl informował o rozstaniu Pameli Anderson i Adila Ramiego. Gwiazda „Słonecznego patrolu” postanowiła opublikować na Instagramie bardzo intymne wyznanie.

Aktorka oskarżyła byłego partnera o niewierność i przemoc. Na reakcje Ramiego nie trzeba było długo czekać. Piłkarz zaprzeczył, że prowadził podwójne życie, a chciał tylko zachować stały związek ze swoimi dziećmi oraz ich matką. Sportowiec odniósł się także do oskarżeń o stosowanie przemocy:

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, kim jestem i jakie są moje wartości. Wiedzą, że to niemożliwe i że nie mógłbym tego zrobić. Jeśli chciała, żeby mnie to dotknęło, dobrze wybrała. Wie, że zaangażowanie w sprawę przemocy wobec kobiet jest dla mnie bardzo ważne – napisał francuski piłkarz.

Rami dodał także, że sprawę tych oskarżeń doprowadzi do końca:

Nie pozwolę, by fałszywe oskarżenia wobec mnie i moich bliskich pozostały bez odpowiedzi. To wszystko jest zbyt poważne. Tutaj powiedziałem to, co miałem do powiedzenia, od serca. Pozwoliłem profesjonalistom, by się tym zajęli – napisał w oświadczeniu Rami.

Niedawno Pamela Anderson opublikowała kolejny wpis, w którym znów nawiązuje do związku z Adilem Ramim.

Do tanga trzeba dwojga. Zdaję sobie sprawę, że nie mogę go winić za wszystko. Akceptuję to. Pozwoliłam na to. Wiedziałam o tym (w głębi duszy). Mam dużo pracy przed sobą, może też go wykorzystałam. Może muszę stawić czoła ciemności, nauczyć się więcej. Złość na samą siebie jest pierwszym krokiem we właściwym kierunku (zamiast obwiniać go o wszystko). W naszych umysłach możemy poszukiwać czegoś, ale podświadomie zawsze odnajdujemy to, czego potrzebujemy, aby zrozumieć nasz własny "system operacyjny". Jest to bolesne, ale pomoże nam dostrzec to, kim byliśmy do tej pory i dokonać niezbędnych zmian.

52-latka dodała także, że musi teraz zadbać o siebie i swoje potrzeby:

Jestem zła na siebie, że spędziłam tak dużo czasu, dałam tyle energii i zaufałam złemu człowiekowi. Muszę dbać o własne potrzeby: miłość, akceptację, szacunek, zaufanie. Nie mogę tego oczekiwać od nikogo innego. Muszę to dać sobie. Prawdziwie i bezwarunkowo. Nie jestem idealna, akceptuję moje wady, może jeśli dam wszystko sobie, będę lepsza w dawaniu tego innym. I wtedy przyciągnę do swojego życia taki sam typ osoby – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Mamy nadzieję, że ta przykra sprawa szybko się wyjaśni.

Zobacz także: Kasia Cichopek w najmodniejszej kreacji tego lata. Nosiła ją też Wendzikowska

QUIZ - ile pamiętasz z lat 90.
Rozwiąż quiz

Lata 90. Ile z nich pamiętasz? Wspominasz je dobrze? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ - ile pamiętasz z lat 90.

1. Kto nie był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej w latach 90. XX wieku?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów