Pamela Anderson nazwała byłego faceta potworem. "Prowadził podwójne życie". Piłkarz odpowiada

Adil Rami w garniturze i Pamela Anderson w czarnej sukni na czerwonym dywanie
Fotografia: FRANCK FIFE/AFP/East News

Pamela Anderson i Adil Rami rozstali się. Aktorka oskarżyła byłego partnera o prowadzenie podwójnego życia. Piłkarz odpowiedział jej na Instagramie.

Pamela Anderson i Adil Rami byli w związku od 2017 roku. Para uchodziła za bardzo szczęśliwą, zwłaszcza, gdy pozowali razem na czerwonym dywanie. I choć między nimi było prawie 20 lat różnicy, nie da się ukryć, że prezentowali się niesamowicie. Sielanka jednak się skończyła, a aktorka ogłosiła, że rozstała się z piłkarzem Olympique Marsylia. Teraz opublikowała na Instagramie post, w którym opowiada, że jej ukochany prowadził podwójne życie.

Zobacz także: Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o kłamstwo. Aktor komentuje przez prawnika

Pamela Anderson nazywa byłego partnera potworem

Pamela Anderson opublikowała na swoim koncie na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym znajduje się u boku Adila. Jest to fotografia z jednej z imprez, na której pozowali na czerwonym dywanie.

Pod fotografią aktorka napisała bardzo szczery post, wyjaśniający, dlaczego rozstała się z piłkarzem. Z jej słów wynika, że Rami prowadził podwójne życie.

Ostatnie (ponad) 2 lata mojego życia były kłamstwem. Zostałam oszukana. Sprawił, że uwierzyłam, że byliśmy "ogromnie zakochani". Jestem zdruzgotana tym, co odkryłam w ostatnich dniach - zaczęła aktorka.

Anderson opisała wszystko, w jaki sposób piłkarz ją okłamywał każdego dnia.

Prowadził podwójne życie. (...) Okłamał wszystkich. Jak można kontrolować serca i umysły dwóch kobiet w tak potworny sposób? Jestem pewna, że były inne. On jest potworem - napisała Pamela.

Aktorka na końcu przyznała, że prawda, którą odkryła, bardzo ją zabolała. Okazuje się, że piłkarz postanowił odpowiedzieć na słowa swojej byłej partnerki.

Zobacz także: Czy Bradley Cooper i Irina Shayk nadal są razem? Modelkę przyłapano z innym mężczyzną 

Adil Rami odpowiada Pameli Anderson

Adil Rami opublikował identyczną fotografię jak Pamela. Piłkarz odniósł się w poście do jej słów i stanowczo zaprzeczył, jakoby miał prowadzić podwójne życie

Pamela jest osobą, którą głęboko szanuję, która ma własne przekonania, która jest szczera w swoich zmaganiach i dla której moja miłość zawsze była szczera - napisał piłkarz.

Według słów Ramiego kobietą, z którą się spotykał, jest matka jego dzieci. Nic więcej jednak ich nie łączy. Piłkarz twierdzi, że ujawnianie szczegółów związku z Pamelą nie powinno mieć miejsca.

Zależy mi po prostu, aby zachować trwały związek z moimi dziećmi i ich matką, dla której mam głęboki szacunek. Oczywiście, powinienem być bardziej przejrzysty w tej niejednoznacznej relacji. Zgadzam się - napisał Adil.

Piłkarz tym samym poprosił aktorkę o poszanowanie prywatności.

Zobacz także: Angelina Jolie złożyła do sądu absurdalny wniosek! Chodzi o Brada Pitta

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Łączy na nich gwiazdy z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów