Pałacowy szef kuchni zdradził, jaka była dieta księżnej Diany. Będziecie zaskoczeni!

Julita Buczek 17.04.2019
księżna diana
Fotografia: Instagram @ladydiana_my_princess

Księżna Diana dzięki odpowiedniej diecie mogła pochwalić się smukłą sylwetką. Jak się ostatnio okazało, jej dieta wcale nie była tak restrykcyjna, jak twierdzili niektórzy!

Księżna Diana przez większość swojego życia zmagała się z problemami żywieniowymi. Diana Frances Mountbatten-Windsor cierpiała również na bulimię. Ostatnio prawdę o jej diecie wyjawił pałacowy kucharz, który postanowił opowiedzieć o tym, co jadła Diana.

Zobacz także: Nowe fakty ws. rozwodu księżnej Diany i księcia Karola ujrzały światło dzienne

Na jakiej diecie była księżna Diana?

Według doniesień dworskiego kucharza Diana miała konkretne zachcianki dotyczące jedzenia. Nie lubiła jeść szybko, stawiała na proste przepisy. Bardzo często można było zobaczyć ją w kuchni, gdzie samodzielnie nadzorowała przygotowywane posiłki. Pałacowy szef kuchni w rozmowie z "The Sun" wyjawił również kilka innych ciekawostek.

Nie miała wymagań z kosmosu dotyczących kuchni, ale jakości jedzenia i smaku – już tak. Uwielbiała jagnięcinę w mięcie, faszerowane bakłażany, tarty z owocami. Było tylko jedno zastrzeżenie. Wszystko musiało być sezonowe. Nie odważyłbym się podać jej szparagów w grudniu czy truskawek wczesną wiosną. Uwielbiała też sałatki, suflety i słodycze, ale miewała na nie ochotę bardzo rzadko – powiedział kucharz.

Co sądzicie o takich królewskich zachciankach?

Zobacz także: Krystyna Janda dodała zdjęcie z synem. Wyglądają jak Diana i William!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów