Internauci oburzeni tym zdjęciem na Dzień Ojca. Chodzi o jeden szczegół

Redakcja 19.06.2017
Internauci oburzeni tym zdjęciem na Dzień Ojca. Chodzi o jeden szczegół
Fotografia: www.instagram.com/kensingtonroyal/

Niektórzy uważają, że publikowanie takich zdjęć jest błędem. 

Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Instagramie pojawiło się zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Święto w Wielkiej Brytanii obchodzone jest w trzecią niedzielę czerwca. 

Profil "Kensington Palace" obserwuje blisko 2 miliony osób. To między innymi dzięki niemu fani rodziny królewskiej dowiadują się, gdzie przebywają ich ulubieńcy i czym aktualnie się zajmują. Na zdjęciach przede wszystkich zobaczyć możemy księżną Kate, księcia Williama i ich dzieci - księżniczkę Charlotte i księcia George'a. Nie brakuje jednak fotografii przedstawiających księcia Harry'ego, a nawet królowej Elżbiety. 

Najnowsza fotografia, która pojawiła się na Instagramie, nie wszystkim jednak przypadła do gustu. To kolaż wykonany ze zdjęcia zrobionego kilkadziesiąt lat temu i przedstawiającego księcia Karola i jego synów - księcia Williama i księcia Harry'ego, jak również zdjęcia, na którym książę William trzyma na rękach swojego syna, księcia George'a. 

Szczęśliwego Dnia Ojca. Wszystkim Ojcom życzymy bardzo udanego dnia - czytamy na Instagramie Pałacu Kensington. 

Zdjęcie opublikowane z okazji Dnia Ojca
Fotografia: www.instagram.com/kensingtonroyal/

Zdjęcie opublikowane z okazji Dnia Ojca 

Wielka wpadka? 

Internauci nie po raz pierwszy udowodnili, jak bardzo czujni i spostrzegawczy potrafią być. Choć wielu komentującym zdjęcie przedstawiające męską część rodziny królewskiej bardzo się spodobało, niektórzy zauważyli, że publikacja takich zdjęć jest nie na miejscu. Powód? Brakuje na nim jednej, ważnej osoby. Chodzi o księżniczkę Charlotte, córkę księcia Cambridge. 

Gdzie jest księżniczka Charlotte? - napisał internauta na profilu Kensington Palace na Instagramie. 

Słodko, ale byłoby cudownie zobaczyć księżniczkę Charlotte na drugim zdjęciu - dodał kolejny internauta. 

Fakt, że na tym zdjęciu nie ma jego córki, jest bardzo złe. Kiedy dorośnie i zobaczy to zdjęcie, jak myślisz, jak się poczuje? - pyta kolejny. 

Co na tę "wpadkę" Pałac Kensington? Jeszcze nie wiadomo, bo jak zapewnia Dailymail.co.uk, rzecznik rodziny królewskiej odmówił komentarza w tej sprawie. A co Wy myślicie? Jest się czego czepiać?

Zobacz także: Gosposia Kate i Williama zrezygnowała z pracy. "Nic nie zmieni jej zdania" 

Księżna Kate, książę William wraz z dziećmi
Fotografia: www.instagram.com/kensingtonroyal/

Księżna Kate, książę William wraz z dziećmi 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów