Pająk chodził po ramieniu dziennikarki podczas wejścia na żywo. Jej reakcja? Nie mogłaby być lepsza

Redakcja 31.07.2017
Shannon Murray
Fotografia: Facebook.com/Fox4DFW/

Jej postawą zachwyceni są internauci. 

Shannon Murray to dziennikarka stacji Fox 4 News. Podczas jednego z wejść na żywo, opowiadała o protestach pracowników międzynarodowego portu lotniczego Dallas-Fort Worth. W pewnym momencie na jej ramieniu pojawił się duży pająk. 

Dziennikarka, jak na profesjonalistkę przystało, stanęła na wysokości zadania i z pełnym zaangażowaniem prowadziła dalszą relację. Jak przyznała później, zdawała sobie sprawę, że coś chodzi po jej ramieniu, ale nie miała pojęcia, że to tak okazały pająk. 

Odpowiadając na wasze pytania: Tak, czułam, że coś po mnie chodzi. Nie wiedziałam jednak, że to pająk, dopóki nie napisał mi o tym jeden z internautów - napisała Shannon Murray na Facebooku. 

Reakcja na medal?

Wideo szybko stało się hitem. I nie można się dziwić. Opanowanie i profesjonalizm dziennikarki jest godny podziwu, na co chętnie zwracają uwagę internauci. 

Ja bym go strąciła. Dobra robota! 

Myślę, że zasługujesz na nagrodę Emmy za swój występ. Nikt wcześniej nie zrobił na mnie takiego wrażenia. 

Jesteś tak skupiona! Nie mogłabym wytrzymać! 

Niektórzy internauci zwracają uwagę na jeszcze jedną rzecz. Zastanawiają się, dlaczego operator kamery nie poinformował kobiety, że na jej ramieniu znajduje się naprawdę duży pająk.

Być może jego działanie było celowe. Gdyby kobieta wiedziała, że to pająk, a na dodatek cierpiałaby na arachnofobię, jej reakcja mogłaby być zgoła inna.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów