Owen Wilson nie zna swojego dziecka?! "Ciągle wciela się w postacie kochających ojców, a sam nigdy nie widział swojej córki"

Owen Wilson w kaszietówce i trenczu na elektrycznym rowerze
Fotografia: Robert O'Neil/SplashNews.com/East News

W minionym roku na świat przyszła córeczka Owena Wilsona. Jak donosi jej mama w jednym z wywiadów, aktor nawet nie poznał dziecka, choć płaci na nią alimenty.

Owen Wilson to znany aktor, który wystąpił w wielu hitach kinowych. Popularność przyniosły mu role filmowe, ale także życie prywatne. Wilson do niedawna spotykał się bowiem przede wszystkim z innymi gwiazdami. Na liście jego byłych partnerek znajdują się m.in.: Demi Moore oraz Winona Ryder. Jedna z jego ostatnich partnerek jest jednak mniej znana. I to właśnie ona urodziła aktorowi najmłodsze dziecko, córkę Lylę. Jak donoszą media, Owen nawet nie poznał dziewczynki.

Zobacz także: Demi Moore rozwścieczyła Milę Kunis swoją książką. "Mila boi się o dzieci i wie, że Ashton kiedyś był inny"

Owen Wilson nie poznał swojej córki?! 

Była partnerka Owena, Varunie Vongsvirates, niedawno postanowiła udzielić wywiadu dla "Daily Mail". Opowiedziała o nim szczerze o relacjach swojej córki z jej ojcem.

Jak twierdzi kobieta, Owen Wilson nawet nie poznał swojego dziecka!

Owen nigdy nie poznał Lyli. Pomaga nam finansowo, ale nie o to przecież chodzi. Lyla potrzebuje w życiu taty - zdradza Varunie.

Lyla urodziła się w ubiegłym roku. Jej mama ma żal do aktora o to, że nie jest obecny w życiu córeczki.

Największą ironią losu jest to, że Owen ciągle wciela się w postacie kochających ojców, a sam nigdy nie widział swojej córki - opowiada.

Przypomnijmy, że Owen Wilson ma już dwóch synów z poprzednich związków: 8-letniego Roberta i 5-letniego Finna. Aktor angażuje się w ich wychowanie, w związku z czym trudno uwierzyć w doniesienia Vongsvirates.

Zobacz także: Tak mieszkała Alicja Bachleda-Curuś u Colina Farrella! Willa aktora jest luksusowa

Marzysz o macierzyństwie? Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów