Otylia Jędrzejczak po raz pierwszy pokazała się z dziećmi. Pozuje z rodziną na okładce "Vivy!"

Łucja Siennicka 13.11.2019
Otylia Jędrzejczak
Fotografia: Instagram/@otyliaswim

Otylia Jędrzejczak wydała niedawno książkę, w której opowiedziała o swoim życiu. Sportsmenka jest również bohaterką najnowszego wydania magazynu "Viva!". Na okładce pozuje ze swoimi dziećmi.

Otylia Jędrzejczak jest znaną sportsmenką. Przez wiele lat odnosiła sukcesy w pływaniu, zdobywając dla Polski medale. Od jakiegoś czasu Otylia skupia się głównie na macierzyństwie. Jest mamą 2-letniej Marceliny i kilkumiesięcznego Grzegorza. Pływaczka zadebiutowała z dziećmi na okładce magazynu "Viva!".

Otylia Jędrzejczak pozuje z dziećmi na okładce "Vivy!"

Otylia Jędrzejczak ma za sobą ważne tygodnie. Jakiś czas temu urodziła drugie dziecko, wydała również książkę, w której rozliczyła się z przeszłością. Do tej pory Otylia niechętnie pokazywała zdjęcia swoich dzieci.

Pływaczka zadebiutowała na okładce "Vivy!" ze swoimi pociechami - córeczką Marceliną i synkiem Grzegorzem. Trzeba przyznać, że macierzyństwo jej służy - wygląda promiennie i zjawiskowo!

Nigdy w kontekście macierzyństwa nie myślałam z obawą, wręcz przeciwnie, towarzyszyła mi radość. Byłam już gotowa, już bardzo tego chciałam. Czułam, że będzie dobrze - powiedziała w wywiadzie.

Otylia opowiada w wywiadzie o nowej książce, macierzyństwie oraz relacjach z partnerem - również sportowcem. Zdradziła również, czy tęskni za rywalizacją.

Przeczytacie?

Zobacz także: Kinga Rusin pozuje nago. W ten sposób zachęca użytkowników Instagrama do spełnienia jej prośby

Warto uprawiać sport, bo wpływa na nasze zdrowie. Podobnie, jak produkty, po które sięgamy w codziennej diecie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów