Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży!

Otylia Jędrzejczak
Fotografia: Instagram.com/

Szczęśliwa sportsmenka zamieściła emocjonalny post.

Otylia Jędrzejczak w niedzielę 19 maja podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną na Facebooku. Polska pływaczka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka i zamieściła urocze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Internauci zasypali ją gratulacjami.

Otylia Jędrzejczak spodziewa się dziecka

Rodzina Otylii Jędrzejczak niebawem się powiększy! 35-letnia pływaczka wraz z mężem Pawłem Przybyłą za kilka miesięcy powitają na świecie drugie dziecko. Otylia udostępniła w sieci zdjęcie, na którym pokazała zaokrąglony brzuszek. Dodała też kilka słów od siebie:

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej :) Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej - czy można tę miłość podzielić ❤️ albo rozmnożyć? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce - napisała Otylia.

Pod jej wpisem na Facebooku pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Graatulacje! Zdrowia!

Otylio, zdrówka dla Was i szczęśliwego rozwiązania

Piękna sytuacja, gratuluję!

Niestety jeszcze nie wiadomo, jakiej płci będzie pociecha sportsmenki. Przypomnijmy, że Jędrzejczak i Przybyła wychowują już kilkuletnią córkę Marcelinę. Jak myślicie, tym razem będzie chłopiec czy dziewczynka?

Gwiazdy dzielą się na Instagramie zdjęciami nie tylko ze względów prywatnych. Także doskonale w ten sposób zarabiają! Zobaczcie, które z nich najlepiej na tym wychodzą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów