Naukowcy wskazali najprzystojniejszego mężczyznę świata! I nie chodzi o Brada Pitta

Zuzanna Morska 05.02.2020
Przystojny mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Zobaczcie, kto według ekspertów jest najprzystojniejszym mężczyzną świata. I dlaczego!

Brytyjscy naukowcy zdradzili, kto według nich jest najprzystojniejszym mężczyzną świata i dlaczego! Okazuje się, że w tej "konkurencji" nie ma sobie równych doskonale znany nam aktor.

Najprzystojniejszym mężczyzną świata bowiem został... Robert Pattinson. Przeczytajcie ciekawe uzasadnienie, dlaczego właśnie on otrzymał ten tytuł.

Robert Pattinson - najprzystojniejszy mężczyzna świata

Duża część z nas, kiedy myśli o najprzystojniejszym mężczyźnie świata, ma przed oczami Brada Pitta, Jude'a Law czy Ryana Goslinga. Okazuje się jednak, że według brytyjskich naukowców to nie oni powinni otrzymać ten tytuł. Najprzystojniejszym mężczyzną świata okrzyknięty został bowiem Robert Pattinson!

33-letni brytyjski aktor, którego widzowie kojarzą m.in. z serii filmów "Zmierzch", uzyskał ten tytuł przez... proporcje i odległości poszczególnych części twarzy! Wygląda na to, że eksperci mają twarde dane świadczące o tym, że gwiazdor zasługuje na ten tytuł.

Naukowcy z Centre For Advanced Facial Cosmetic And Plastic Surgery przeanalizowali znanych mężczyzn z całego świata pod względem parametrów i proporcji ich twarzy. Szukali w ten sposób wzorca, który najbardziej przypominałby grecki ideał męskiego piękna.

I właśnie po zbadaniu tych proporcji doszli do wniosku, że najprzystojniejszym mężczyzną na świecie jest Robert Pattinson. A zaraz za nim plasują się Henry Cavill, Bradley Cooper i Brad Pitt.

Zgadzacie się z tym werdyktem?

EN_01402902_0023
Fotografia: Cover Images/East News

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów