Tę 7-latkę okrzyknięto najbogatszą dziewczynką na Instagramie. Sekret sukcesu tkwi w jej urodzie

Malwina Wasilewska 14.10.2020
dziewczynka
Fotografia: Shutterstock

Ta dziewczynka podbija Instagram. Jej konto śledzi ponad 5 milionów użytkowników!

Everleigh Rose LaBrant może pochwalić się wyjątkową urodą, która budzi zachwyt wśród jej obserwatorów. Ta 7-letnia dziewczynka jest rozchwytywana przez reklamodawców, dzięki czemu może pochwalić się imponującymi zarobkami. Właśnie została okrzyknięta najlepiej zarabiającym dzieckiem na Instagramie.

Everleigh Rose LaBrant - najbogatsza dziewczynka na Instagramie

Everleigh Rose LaBrant na swoim profilu reklamuje niemal wszystko kosmetyki, ubrania, zabawki, a nawet wielkie sieci handlowe, takie jak Walmart. 7-letnia Amerykanka w ciągu 4 lat zdobyła na Instagramie widownię liczącą aż  5,1 miliona użytkowników.

Zastanawiacie się, jak tego dokonała? Everlaigh jest niezwykle pięknym i bardzo fotogenicznym dzieckiem. Jej długie blond włosy, duże oczy i radosne usposobienie działają jak magnes. Dziewczynka poza modelingiem od najmłodszych lat uczęszcza na lekcje tańca. Internauci zachwycają się jej fotografiami.

Dziewczynka już teraz może pochwalić się ogromnymi zarobkami. Jak podaje portal Papilot.pl, za jeden post sponsorowany otrzymuje ok. 60 tysięcy zł. Zobaczcie jej zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów