Oszust podszywał się pod managera Roberta Lewandowskiego. Wyłudził pieniądze od fundacji!

Julita Buczek 26.09.2018
Robert Lewandowski
Fotografia: Adam Davy/Press Association/East News

Ten naciągacz chciał wyłudzić pieniądze od fundacji!

W ostatnim czasie bardzo wiele gwiazd padło ofiarą internetowych oszustów. Katarzyna Zielińska, Beata Tadla czy nawet Martyna Wojciechowska miały do czynienia z często pojawiającym się problemem internetowych naciągaczy.

Oszust podszywał się pod menadżera Roberta Lewandowskiego

Fundacja "Pomaganie jest trendy" zaprasza co jakiś czas znanych i lubianych do swoich charytatywnych akcji. Na takich spotkaniach gwiazdy czytają bajki edukacyjne o Duszku Babu. W akcji brały udział takie gwiazdy jak: Paweł Domagała, Antek Królikowski czy Marcelina Zawadzka. Prezes fundacji myślał, że za pośrednictwem mediów społecznościowych dotarł do menadżera znanego piłkarza. Niestety okazało się inaczej!

Oszust zapewnił o udziale Roberta w charytatywnym przedsięwzięciu. Poprosił również o przelanie kwoty 3500$ na rzecz opłat lotniczych.

Bardzo zależało nam na udziale Ani i Roberta Lewandowskich, dlatego ucieszyła nas odpowiedź agenta Roberta Pana Pini Zahavi. Aplikacja, za której pośrednictwem do niego dotarłem, utrzymywała mnie w przekonaniu, że jest on tym Pini Zahavi. Starałem się oczywiście zachować ostrożność, dlatego rozmawiałem z tym człowiekiem przez telefon, a także podpisaliśmy z nim umowę. Wszystko wyglądało wiarygodnie. Na wniosek tego człowieka zatrudniliśmy ochronę dla "Lewego" oraz przygotowywaliśmy się do wysłania pieniędzy na bilet lotniczy, pozyskując je od sponsora. - powiedział prezes fundacji w komunikacie dla portalu Plejada.pl

Wątpliwości pojawiły się, kiedy prezes fundacji napisał do polskich managerów Anny Lewandowskiej z pytaniem, czy również ona mogłaby wziąć udział w charytatywnej akcji. Szybko otrzymał telefon z informacją, że ani Robert, ani Ania nie mogą w tym czasie pojawić się na wydarzeniu. Jak na razie nie wiadomo czy wezmą udział w akcji.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów