Mężczyzna oświadczył się ukochanej 6 pierścionkami zaręczynowymi!

Paulina Ermel 04.12.2018
Zaręczyny
Fotografia: Shutterstock

Chciał, żeby sama wybrała sobie pierścionek. Myślicie, że to dobry pomysł?

Zaręczyny gwiazd zwykle wzbudzają duże zainteresowanie fanów. Wszystko dlatego, że mają one rozmach. Niektórzy zaręczają się w czasie nocy polarnej, inni na egzotycznych Malediwach. Ale są też tacy, którzy chcą dla drugiej połówki jak najlepiej. Tak też zrobił Dennis Brown II, który oświadczył się za pomocą... 6 pierścionków zaręczynowych!

Oryginalne oświadczyny

Dennis Brown II postanowił oświadczyć się swojej ukochanej dziewczynie - modelce Atara Dallas - w oryginalny sposób. Mężczyzna kupił aż 6 pierścionków zaręczynowych! Kiedy zadawał jej to najważniejsze w życiu pytanie, klęknął na jedno kolano i wyciągnął pudełko z sześcioma błyskotkami!Atara wybrała pierścionek o owalnym kształcie. Liczba diamentów i jego wielkość robią wrażenie!Para zamieściła zdjęcia z zaręczyn w mediach społecznościowych. Wszystko wygląda tak, jakby wcześniej zostało dobrze zaplanowane i jednocześnie... ustawione! Internauci z jednej strony zarzucili Dennisowi, że nie zna swojej partnerki skoro nie umiał wybrać pierścionka. Po drugie stwierdzili, że to aranżowane zaręczyny.Jak myślicie, naprawdę się w ten sposób oświadczył?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Są zakochani i mają wspólną pasję. Jaką? Razem zwiedzają świat! Musicie zobaczyć, jak para zakochanych zwiedza świat na zdjęciach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów