Gwiazda Disneya zabrała głos pierwszy raz od przedawkowania. Co dalej z jej karierą?

Paulina Ermel 06.08.2018
Demi Lovato
Fotografia: instagram.com/ddlovato

Demi zamieściła szczery wpis na swoim instagramowym profilu.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że jedna z gwiazd, którą mieliśmy okazję oglądać w produkcjach Disneya, przedawkowała heroinę i trafiła do szpitala. Mowa o Demi Lovato, która karierę rozpoczynała jako młoda dziewczynka u boku chociażby Seleny Gomez. Informacje o stanie zdrowia aktorki i wokalistki co i rusz pojawiały się w mediach. Teraz w końcu poczuła się na siłach, aby sama zabrać głos w tej sprawie.

Oświadczenie Demi Lovato

Lovato zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i heroiny. Do szpitala trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Co napisała w oświadczeniu?

Zawsze byłam szczera w sprawie mojego uzależnienia. Nauczyłam się, że ta choroba nie znika i także nie przygasa z czasem. To coś, z czym będę musiała walczyć, a nie coś, co już pokonałam. Chciałabym podziękować Bogu za to, że żyję i mam się dobrze. Jestem wdzięczna za całą miłość i wsparcie, jakie otrzymałam od fanów w zeszłym tygodniu i kiedykolwiek. (...) Chciałabym podziękować mojej rodzinie, mojemu zespołowi i pracownikom Cedars-Sinai, którzy byli przy mnie przez cały czas. Bez nich nie byłoby mnie tu i nie mogłabym napisać wam tego listu. Teraz potrzebuję czasu, żeby wyzdrowieć i skupić się na mojej drodze do trzeźwości. Miłość, którą mi okazaliście, nie będzie zapomniana. Z niecierpliwością czekam na dzień, w którym będę mogła powiedzieć, że znalazłam się po drugiej stronie tego wszystkiego.

Pod postem Demi pojawiło się mnóstwo ciepłych słów wsparcia - zarówno ze strony fanów, jak i znajomych z show-biznesu. Aktorkę wspierają m.in. Jennifer Lopez czy siostry Kardashian.

Zobacz także: Ujawniono informacje na temat zdrowia Demi Lovato. Fani się nie ucieszą

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów