Rozenek odpowiada na hejt po pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka! Poszło o reklamę paznokci

Malwina Wasilewska 02.09.2019
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Gwiazda odpowiedziała hejterce stanowczo. Takich słów raczej się nie spodziewała...

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wywołała ogromne poruszenie w mediach. Na pogrzebie producenta filmowego nie zabrakło największych nazwisk polskiego show-biznesu. Wśród nich znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Niestety nawet w tak smutnych okolicznościach nie obyło się bez afery wokół "Perfekcyjnej".

Małgorzata Rozenek odpowiada hejterom

30 sierpnia 2019 roku polskie media obiegły zdjęcia z pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Niedługo przed ceremonią, Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie swoich paznokci, które miało służyć jako reklama salonu manicure. Ten post nie spodobał się jeden z internautek, która stwierdziła, że "Perfekcyjna" promuje paznokcie w drodze na mszę żałobną.

Czy Pani osobiście prowadzi ten profil? Bo jeśli tak, to wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb na pół godziny przed pożegnaniem P.W.S jest co najmniej niesmaczne… - czytamy w komentarzu pod zdjęciem.

Małgorzata nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć hejterce. Padły mocne słowa:

Odbieram pani wpis jako klasyczną formę hipokryzji, debilizmu i propagowanie hejtu. Hipokryzji – bo wydaje się pani, że jest o wiele lepsza ode mnie i może mnie pani pouczać, a tym wpisem pokazała pani, że jest dokładnie na odwrót. Debilizmu, bo ani to reklama, ani w drodze na pogrzeb, ani na pół godziny przed. Następnym razem Pani Mądralo proszę sprawdzić cokolwiek. A propagowanie hejtu, bo zapewne jest pani zachwycona, że niektóre media skrzętnie wykorzystały Pani wpis do złośliwości, zupełnie nie na miejscu w moją stronę. I to Pani uważa się za dobrego, lepszego człowieka? Serio? - zapytała Rozenek.

Fanki Małgorzaty natychmiast stanęły po jej stronie. A wy po czyjej stronie stoicie?

Lubisz podróżować? Sprawdź, gdzie powinieneś wyjechać!

Quiz: na którą wyspę powinieneś wybrać się w wakacje?
Rozwiąż quiz

Na którą wyspę powinieneś się wybrać jeszcze w te wakacje?

Quiz: na którą wyspę powinieneś wybrać się w wakacje?

1. Którą pogodę lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów