Opublikowano ostatnie zdjęcie Arethy Franklin. Wystąpiła na gali zorganizowanej przez fundację Eltona

Anna Respondek 17.08.2018
Aretha Franklin
Fotografia: EAST NEWS

Artystka miała 76 lat. Jej ostatni występ zostanie na długo zapamiętany.

Aretha Franklin niewątpliwie była królową soulu i prawdziwą artystką. Piosenkarka nie miała łatwego życia, a muzyka była dla niej ucieczką od problemów codzienności. Jej śmierć dotknęła wiele osób. W sieci wciąż pojawiają się kolejne wpisy znanych i lubianych, którzy żegnają ukochaną gwiazdę. 

Zobacz także: Wspólnik Gacy podał prawdopodobną przyczynę śmierci dietetyka

Ostatnie zdjęcie Arethy Franklin

Piosenkarka od jakiegoś czasu nie pojawiała się już na scenie. Wyjątek zrobiła podczas przyjęcia zorganizowanego przez fundację Eltona Johna, która wspiera walkę z AIDS. O jej niezwykłym występie napisał David Furnish, który na swoim Instagramie opublikował jedno z ostatnich zdjęć gwiazdy. 

Są momenty w życiu, których nigdy nie zapomnisz. Zrobiłem to zdjęcie Arethy podczas występu, który okazał się być jej ostatnim. Powitaliśmy ją z Eltonem przed występem i dziwiliśmy się, jak bardzo jest szczupła. Spojrzała na Eltona z najsłodszym uśmiechem i powiedziała do niego: "Nie chciałam cię zawieść" - napisał. 

Furnish w dalszej części wpisu dodał, że wszyscy obecni na sali zdawali sobie sprawę z tego, że biorą udział w czymś niezwykłym. Elton natomiast wiedział, że to może być ostatni raz, kiedy widzi przyjaciółkę na scenie. 

Zobacz także: Nie żyje Konrad Gaca. Dietetyk miał 42 lata

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów