Wiemy, o czym Kora mówiła w ostatnim wywiadzie przed śmiercią!

Hanna Skowron 08.11.2018
Kora
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Od śmierci wokalistki minęły 3 miesiące, ale na jaw wychodzą wciąż nowe informacje na jej temat. Zobaczcie, o czym opowiadała w ostatnim wywiadzie przed śmiercią.

28 lipca Polskę obiegła smutna informacja - zmarła Kora - jedna z najbarwniejszych artystek rodzimej sceny muzycznej. I choć od śmierci minęły już ponad 3 miesiące, pamięć o Oldze Sipowicz wciąż jest silna. O czym mówiła w ostatnim wywiadzie przed śmiercią?

Ostatni wywiad Kory przed śmiercią

Kora przed śmiercią zdążyła udzielić wywiadu portalowi Onet. Co takiego powiedziała w rozmowie? Przede wszystkim wspominała swojego zmarłego męża - Marka Jackowskiego.

Im dalej od jego śmierci, tym większy jest jego brak. Oboje robiliśmy w życiu różne rzeczy, razem i osobno, ale jednak stworzyliśmy coś, co do dzisiaj bardzo mocno daje się odczuć. Marek to był absolutnie wybitny kompozytor, a nasz duet postrzegano jako idealny. Wszystko jednak ma swój kres, co wynika nie tylko ze spraw czysto personalnych, ale i życiowych. Marek umarł, mając 67 lat, zdecydowanie za wcześnie. Bardzo to przeżyłam i nie mogłam w to uwierzyć. Brakuje mi go i jako człowieka, i jako kompozytora

Z chorobą walczyła od lat - fani wielokrotnie zadawali sobie pytanie, czy czuła, że odejdzie. Artystka nie poddawała się jednak i wielokrotnie podkreślała, że w tym ostatnim okresie czuła niezwykłą energię. Pracowała też nad nową płytą, której niestety nie udało jej się wydać.

Chociaż mam od jakiegoś czasu przypływ energii i chciałabym coś zrobić lub ruszyć. Przynajmniej na tyle, na ile mogę. Ale w moim przypadku jest to walka o każdy dzień. Nie mogę jednak długofalowo niczego planować

Brakuje wam wokalistki?Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te gwiazdy doskonale radzą sobie w mediach społecznościowych. Zobacz, które z nich najlepiej zarabiają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów