Ujawniono ostatni list księżnej Diany do synów! Poruszające słowa

Paulina Ermel 31.01.2020
Księżna Diana
Fotografia: Rex Features/EAST NEWS

Niedługo przed śmiercią księżna Diana napisała do synów poruszający list. Dopiero teraz został on upubliczniony.

Choć od śmierci księżnej Diany minęły już 23 lata, pamięć o niej wciąż jest bardzo żywa. Mama następców tronu była ulubienicą milionów ludzi na całym świecie. Do dzisiaj nie mogą oni pogodzić się z tym, że zginęła i to w tak tragicznych okolicznościach.

23 lata po śmierci księżnej królewski kamerdyner postanowił podzielić się z opinią publiczną listem, który Diana napisała do swoich synów - księcia Williama i księcia Harry'ego. Te słowa chwytają za serce!

Ostatni list księżnej Diany do synów

Ostatni list księżnej Diany do synów trafił ostatnio do sieci za sprawą kamerdynera księżnej, Paula Burrella. Udostępnił on na swoim instagramowym profilu odręcznie pisany przez księżną list, który zawiera piękne słowa skierowane do Williama i Harry'ego.

Burrell przyznał, że list przypomniał mu się w obliczu tego, że książę Harry wraz z żoną Meghan i synkiem Archiem właśnie rozpoczynają nowy etap swojego życia - z daleka od reflektorów i obowiązków królewskich.

Kocham moich chłopców na zabój i mam nadzieję, że nasiona, które zasadziłam, wyrosną, dadzą im siłę, wiedzę i stabilność, które są tak bardzo potrzebne - czytamy w liście Diany.

Były kamerdyner księżnej dodał, że są to słowa matki, która kocha bezwarunkowo. I choć zostały napisane 23 lata temu, wciąż są aktualne.

Trudno się z nim nie zgodzić, prawda?

Śledzisz losy brytyjskiej rodziny królewskiej? Koniecznie sprawdź swoją wiedzę na jej temat. Weź udział w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów