Osiągnięcie orgazmu ma być możliwe po jednym zastrzyku. Brytyjski lekarz promuje metodę O-shot

Redakcja 24.02.2017
"Kiedy Harry poznał Sally"
Fotografia: materiały prasowe

To nie jest kolejne kosmetyczne widzimisię kobiet. Dostęp do tej metody powinna mieć każda.

O-shot to zastrzyk z pobranej przedtem krwi pacjentki i zaaplikowany w miejscu intymnym. To droga aplikacja, która kosztuje ponad 6 tysięcy złotych i starcza na rok.Kobiety, które się na niego zdecydowały, po około 3 tygodniach odczuwają różnicę.

To jak fajerwerki - powiedziała jedna z nich dla stacji ABC. 

O-shot nie tylko pozytywnie wpływa na podniecenie, ale także ma odmładzać wygląd miejsc intymnych. Metodę opracował doktor Charles Runels z Wielkiej Brytanii. Serwis Independent.co.uk rozmawiał z jego studentem, lekarzem, który na co dzień przeprowadza zabiegi. Sharif Wakil, który przeprowadził już ponad dwa tysiące aplikacji, twierdzi, że jego pacjentki zaczęły częściej i mocnej odczuwać przyjemność z seksu.

Sally
Fotografia: materiały promocyjne

Nie tylko przyjemność

Trombocyty wytrącone z krwi pacjentki zostają przetworzone w specjalnej wirówce na osocze bogatopłytkowe, które jest aplikowane za pomocą strzykawki. Osocze zawiera komórki macierzyste, które mają właściwości regenerujące, poprawiają krążenie krwi, wspomagają wzrost zdrowych tkanek i poprawiają jakość żył. Doktor twierdzi, że zapotrzebowanie na kurację O-shot stale rośnie. Kobiety są coraz bardziej świadome tego, że nie odczuwają przyjemności z seksu tak, jak powinny i wiedzą, że mają prawo do zmiany swojego życia intymnego. 

Zabieg pomaga również kobietom w okresie przekwitania - poprawia jędrność mięśni, zapobiega nietrzymaniu moczu. Zastrzyk ma również pomóc tym, które podczas stosunków odczuwają ból, albo cierpią na schorzenia uniemożliwiające osiągnięcie satysfakcji. Przede wszystkim kobiety, które nigdy nie doświadczyły orgazmy waginalnego, w końcu mogą się go nauczyć.

Każda kobieta po aplikacji osiągnie inny efekt. Zawsze tłumaczę moim pacjentkom, że rezultat zależy od ich wieku, od gospodarki hormonalnej, stanu zdrowia. Zaznaczam, że zastrzyk nie działa jak czarodziejska różdżka. Połowa pacjentek może od razu doświadczyć efektu "wow", podczas gdy inne kobiety potrzebują do osiągnięcia uprawnionych efektów kilku zabiegów - wyjaśnia doktor Wakil w rozmowie z Independent.co.uk.

Przed podjęciem decyzji o zastosowaniu O-shota należy mieć na uwadze efekty uboczne. To może być krwawienie, infekcje, zniszczenie nerwów, jednak doktor Wakil twierdzi, że jeszcze nigdy nie widział tych objawów u żadnej swojej pacjentki. Zastrzyk może być zastosowany u każdej dorosłej kobiety.

Być może rewolucyjna metoda wkrótce będzie regularnie stosowana w medycynie, jako sposób na poprawę jakości życia starzejących się kobiet. Tak jak okulary na coraz słabszy wzrok.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów