Rami Malek zaliczył wpadkę. Spadł ze sceny podczas gali Oscarów [WIDEO]

Hanna Skowron 25.02.2019
Rami Malek
Fotografia: USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Kiedy wszystkie oczy zwrócone były w kierunku aktora, nastąpiło coś nieoczekiwanego!

Oscary 2019 już nami! Jak co roku - nie obyło się bez wpadek. W 2018 roku cały świat mówił o spektakularnej gafie Jennifer Lawrence, która odbierając statuetkę, potknęła się o swoją suknię i runęła jak długa. W tym roku też jest co wspominać!

To był wieczór pełen wrażeń dla wielu gwiazd. Po wywołaniu kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy" oczy widzów skierowane były w kierunku Ramiego Maleka. Po ceremonii mówiło się o odtwórcy głównej roli w filmie "Bohemian Rhapsody" nie tylko w kontekście nagrody, ale również wpadki, jaką zaliczył tuż po wręczeniu Oscara.

Oscary 2019: Rami Malek spadł ze sceny podczas gali

Wiemy już, kto zdobył Oscara w 2019 roku. Rami Malek został uhonorowany statuetką za pierwszoplanową rolę męską. W "Bohemian Rhapsody" wcielił się w legendarnego lidera Queen, Freddiego Mercury'ego. Gwiazdor wygłosił przejmujące przemówienie, jednak - jak donoszą zagraniczne media - po otrzymaniu nagrody spadł ze sceny. Potrzebna była interwencja medyków.

Na zdjęciach, które obiegły media społecznościowe, widać grymas na twarzy aktora, a także towarzyszących mu ratowników medycznych. Laureata Oscara szybko posadzono na krześle w pierwszym rzędzie, gdzie udzielono mu pomocy. Dalsza część oscarowej gali odbyła się już się zgodnie z planem, a Malek pozował do zdjęć razem z innymi nagrodzonymi.

Zobaczcie, jak to wyglądało.

Zobacz także: Elton John wspomina ostatnie miesiące życia Freddiego Mercury'ego. Dostał od muzyka wyjątkowy prezent

To oni inkasują najwięcej za grę w serialach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów