Już wiemy, kto poprowadzi Oscary 2019! To znany aktor komediowy

Neil Patrick Harris na scenie w garniturze podczas gali rozdania nagród Oscary 2015
Fotografia: ROBYN BECK/AFP/EAST NEWS

W sieci pojawiło się nazwisko gospodarza 91. gali rozdania Oscarów. To znany aktor komediowy! Kiedy odbędą się Oscary 2019? 

Gala rozdania Oscarów każdego roku budzi ogromne emocje fanów kina! Rozpoczynają się one wraz z ogłoszeniem pierwszych kandydatów do nominacji, a stygną po ogłoszeniu ostatniego laureata. Nominacje do Oscarów 2019 poznamy wkrótce, teraz jesteśmy jednak na innym etapie. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła właśnie, kto poprowadzi Oscary 2019 i zaskoczyła wszystkich! Okazuje się, że tym razem będzie to znany aktor komediowy. Już nie możemy się doczekać!

Kto poprowadzi galę rozdania Oscarów 2019?

Gospodarzem przyszłorocznej gali rozdania Oscarów będzie Kevin Hart. Aktora kojarzyć możecie z takich produkcji jak: "Polowanie na drużbów", "Jumanji: Przygoda w dżungli" oraz "Agent i pół". Sam Hart potwierdził te informacje, jednocześnie nie kryjąc podekscytowania. 

Od lat pytano mnie, czy mógłbym poprowadzić ceremonię rozdania Oscarów, a moja odpowiedź była zawsze taka sama. Dla komika byłaby to życiowa okazja i jeżeli tak będzie miało być - tak się stanie. Cieszę się, mogąc powiedzieć, że ten dzień w końcu nadszedł. I jestem zszokowany, ponieważ to był dla mnie jeden z celów przez wiele lat - napisał aktor na swoim Instagramie.

Trzeba przyznać, że Hart ma bardzo wysoko postawioną poprzeczkę. W ciągu dwóch poprzednich lat prowadzącym był znany komik, Jimmy Kimmel, który na Twitterze pogratulował tegorocznemu gospodarzowi. Naszymi ulubieńcami, jeżeli chodzi o prowadzących, wciąż pozostają Neil Patrick Harris (2015) oraz Ellen DeGeneres, która zrobiła sobie legendarne selfie z gwiazdami w 2014 roku. O tym, jak poradzi sobie Kevin Hart, przekonamy się już 24 lutego 2019 roku, podczas 91. gali rozdania Oscarów

Zobacz także: "Zimna wojna" musi pokonać 86 konkurentów w drodze po Oscara! Kto jest największym zagrożeniem?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów