Oscary 2018: Skradziono statuetkę jednego z laureatów! Bohaterska akcja fotoreportera

Katarzyna Leszczyńska 06.03.2018
Laureaci Oscarów 2018
Fotografia: EAST NEWS

Za nami 90. gala rozdania Oscarów. Na jednym z bankietów skradziono statuetkę jednego z laureatów. 

O statuetce Oscara marzy większość aktorów, jak również fanów kina. Złota nagroda kojarzy się z wybitnymi filmami i zjawiskowymi rolami, a każdy laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej może czuć wyróżniony. Nic dziwnego zatem, że znajdują się osoby, które chciałyby mieć w swoim posiadaniu tę wyjątkową statuetkę. Właśnie taki plan miał również pewien tajemniczy mężczyzna, który postanowił ukraść nagrodę jednej z laureatek.

Zobacz także: Oscary 2018: Kto zgarnął najważniejsze statuetki? Lista laureatów

Każdego roku po oficjalnej gali rozdania Oscarów gwiazdy udają się na after-party. W pewnym momencie Frances McDormand, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki za film „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, zdała sobie sprawę, że jej nagroda zniknęła z zasięgu jej wzroku. W tym momencie rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, do której włączyła się Cara Buckley, dziennikarka „New York Timesa”.

Buckley na swoim koncie na Twitterze udostępniła zdjęcie tajemniczego mężczyzny z Oscarem w dłoni. To ułatwiło poszukiwania. Okazało się, że statuetkę próbował przywłaszczyć sobie Orlando Bryant, który znajdował się na liście gości imprezy. Mężczyzna robił sobie z nią zdjęcia podczas Balu Gubernatora, który odbywa się po Oscarach, i chwalił się, że to właśnie on otrzymał nagrodę.

Po krótkiej przerwie Frances i jej Oscar ponownie szczęśliwie wrócili do siebie. Ponowne spotkanie świętowali podwójnym cheeseburgerem w lokalnej restauracji – powiedział mediom Simon Halls reprezentujący aktorkę.

Bryantowi za całe zdarzenie grozi do roku więzienia. Na całe szczęście historia zakończyła się happy endem i Oscar powrócił do swojej właścicielki. Poniżej zdjęcie mężczyzny z Oscarem aktorki.

Zobacz także: Oscary 2018. Prowadzący pod obstrzałem krytyki. Rzucanie hot dogami w publiczność nie spodobało się fanom gali

Frances McDormand najlepsza aktorka Oscary 2018
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów