Maciej Musiał na Orłach wbił szpilę TVP! Przy okazji zażartował z Kożuchowskiej i Karolaka

Maciej Musiał przemawia na gali Orły 2020
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Maciej Musiał podczas swojej przemowy na gali Orły 2020 nie mógł nie wspomnieć o zakończeniu serialu "Rodzinka.pl". Tym samym zażartował z Kożuchowskiej i Karolaka.

Orły 2020 rozdane! Poznaliśmy laureatów tej prestiżowej polskiej nagrody filmowej, jak również mogliśmy podziwiać gwiazdy na czerwonym dywanie. Jedną ze znanych osób, które pojawiły się na gali był Maciej Musiał. Młody aktor wręczył nagrodę w kategorii "Odkrycie roku". Zanim jednak przyznał statuetkę, postanowił wygłosić przemowę, w której odwołał się do nagłego zakończenia przez TVP serialu "Rodzinka.pl". Zażartował też ze swoich serialowych rodziców.

Zobacz także: Orły 2020 rozdane! Żmuda Trzebiatowska z głębokim dekoltem podkreśliła brzuszek, ale Cielecka nie została w tyle, czyli gwiazdy na czerwonym dywanie

Orły 2020: Maciej Musiał wbił szpilę TVP za zakończenie "Rodzinki.pl"

Serial "Rodzinka.pl" nagle zniknął z ekranów, choć według informacji podanych przez aktorów, miał mieć jeszcze jeden sezon. Nawet gwiazdy serialu były zaskoczone tą decyzją. 

Maciej Musiał w produkcji grał jedną z głównych ról. Trudno się dziwić zatem, że podczas swojej przemowy na gali rozdania Orłów 2020, postanowił odnieść się do decyzji TVP.

Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez "Rodzinki.pl" - rozpoczął aktor. 

Maciek postanowił zażartować także ze swoich serialowych rodziców, w których postacie wcielili się Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Mnie udało się znaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1% podatku, proszę, myślcie o nich - zażartował aktor.

Musiałowi udało się rozbawić publiczność. Trzeba przyznać, że nam także ten żart przypadł do gustu.

Zobacz także: "Rodzinka.pl" bez Kożuchowskiej? Było blisko! Natalię Boską miała zagrać inna aktorka

Smutna informacja obiegła media. Serial "Rodzinka.pl" po 9 latach znika z anteny. Z tej okazji przypominamy, jak gwiazdy produkcji wyglądały na jej początku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów