Orlando Bloom zawrócił w głowie kelnerce. Ale to nie złamane serce jest problemem

Redakcja 24.05.2017
Orlando Bloom
Fotografia: East News

Mimo wszystko dziewczyna nie żałuje nocy spędzonej z hollywoodzkim aktorem. 

Viviana Ross została zwolniona z pracy po nocy spędzonej z Orlandem Bloomem

21-latka pracowała w barze w hotelu Chiltern House w Londynie. To właśnie tam poznała aktora, któremu dziś zawdzięcza rozgłos. Jak podaje Thesun.co.uk, Orlando Bloom zwrócił na nią uwagę, gdy serwowała mu drinki. Po pewnym czasie wpadli na siebie i zamienili kilka słów. Informator tabloidu przyznał, że między nimi można było wyczuć napięcie seksualne. 

Jak przyznała kobieta, której marzeniem jest zostać aktorką, to aktor wykonał pierwszy krok i zaprosił ją do pokoju hotelowego. Gdy po wspólnie spędzonej nocy obudziła się, Blooma już nie było. Pech chciał, że nagą 21-latkę w jego pokoju zastał menadżer hotelu. Stwierdził, że romansowanie z klientami jest niedopuszczalne i zwolnił ją z pracy. 

Przyjaciel kobiety w rozmowie z Thesun.co.uk przyznał, że Ross nie żałuje swojej decyzji. 

Powiedziała, że miała niesamowity czas, a jego ciało wyglądało naprawdę dobrze. Był wyjątkowo dobrym kochankiem (...). Viviana nie była w pracy, gdy przebywała w pokoju aktora. To był jej prywatny czas. Szkoda (że została zwolniona - red.), bo jest bardzo pracowita i była lubiana. Nie dostała numeru telefonu do Orlando, więc nie będzie wiedział, co się z nią stało. Myślę, że byłby zły, gdyby dowiedział się, że została zwolniona - powiedział informator z rozmowie z Thesun.co.uk. 

Orlando Bloom, który niedawno rozstał się z Katy Perry, w Londynie promował film "Unlocked". Kiedy dowiedział się, że jego towarzyska straciła pracę, poprosił menadżera, aby zdobył numer telefonu kobiety, a następnie zadzwonił do niej i zapytał, jak się czuje. Przyznał także, że jest mu przykro z powodu zwolnienia. Na szczęście, jak donosi tabloid, kobieta doceniła troskę aktora i przyznała, że niczego nie żałuje. 

Jeśli jednak Bloom chciałby przeprosić Ross w jeszcze inny sposób, sugerujemy, że dobrym rozwiązaniem byłoby przedstawienie jej naprawdę dobremu reżyserowi. ;-)

Viviana Ross
Fotografia: www.instagram.com/iamvivianaross/

Viviana Ross

Orlando Bloom
Fotografia: ONS

Orlando Bloom 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów