Opublikowano nieznane zdjęcie księżnej Diany z synami. Poruszający widok

Księżna Diana na nieznanym zdjęciu.
Fotografia: Ron Bell/Press Association/East News

Księżna Diana wciąż jest ważną postacią we wspomnieniach członków brytyjskiej rodziny królewskiej i całego dworu. Teraz opublikowano nowe zdjęcie tragiczne zmarłej Lady D.

Nowe zdjęcie księżnej Diany zostało opublikowane na profilu "Kensington Royal" na Instagramie. Widzimy, jak "Królowa Ludzkich Serc" z troską spogląda na swoje dzieci, które bawią się w pojeździe straży pożarnej. Widok jest niezwykle poruszający. Okazuje się, że do opublikowania fotografii skłoniła księcia Williama wyjątkowa data.

Książę William pokazał nieznane zdjęcie księżnej Diany

Wielka Brytania świętuje aktualnie "Dzień 999". Święto ma za zadanie promować i doceniać pracę wszelkich służb: straży pożarnej, ratowników medycznych, policji oraz wolontariuszy. To właśnie tego dnia w 1988 roku zostało zrobione wyjątkowe zdjęcie z księżną Dianą.

Pałac Kensington pokazał, jak młodzi Harry oraz William bawili się na wozie strażackim w Old Fire Station. Zabawie ze spokojem przyglądała się ich matka. Na zdjęciu możemy dostrzec także kuzynów braci królewskich, Zarę Tindall i Petera Phillipsa.

Dziś obchodzimy #999DayUK, kiedy świętujemy i dziękujemy naszym niesamowitym służbom: policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego oraz wszystkim naszym specjalistycznym służbom ratunkowym za wszystko, co robią, aby zapewnić nam bezpieczeństwo - możemy przeczytać w opisie pod fotografią.

Przytoczono również wypowiedź księcia Cambridge.

Jako społeczeństwo zawdzięczamy nasz dobrobyt, a nawet nasze życie, mężczyznom i kobietom w służbach ratowniczych, którzy niestrudzenie pracują, aby chronić nas w najtrudniejszych okolicznościach. Powinniśmy uznać ich istotną rolę i złożyć hołd ich odwadze i oddaniu, a także uczcić pamięć tych, którzy dokonali ostatecznego poświęcenia dla swoich społeczności.

Podoba wam się pamiątkowe zdjęcie?

Zobacz także: Księżna Diana wzruszyła Pavarottiego. O tym wydarzeniu z jej życia wiedziało niewiele osób

Sprawdź swoją wiedzę o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile punktów zdobędziesz?

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów