Opiekunka Violetty Villas pójdzie do więzienia! Znęcała się nad artystką

Zuzanna Morska 31.10.2019
Violetta Villas
Fotografia: instagram.com

Elżbieta B., która miała opiekować się kultową artystką, pójdzie do więzienia. Została skazana na karę 1,5 roku bezwzględnego więzienia.

W czerwcu 2019 roku Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał Elżbietę B. na 1,5 roku więzienia za znęcanie się nad Violettą Villas. Opiekunka miała znęcać się nad artystką zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Skazana złożyła apelację i domagała się uniewinnienia. Wniosek Elżbiety B. rozpatrywał Sąd Okręgowy w Świdnicy. Wygląda na to, że podtrzymał on decyzję Sądu Rejonowego i opiekunka Violetty Villas pójdzie do więzienia.

Opiekunka Violetty Villas pójdzie do więzienia

Elżbieta B. w 2015 roku została skazana na 10 miesięcy więzienia za to, że nie udzieliła Violetcie Villas pomocy przed śmiercią. Odbyła tę karę, ale na tym nie koniec. Zarzucano jej bowiem także to, że znęcała się nad artystką.

Prokuratura donosiła, że Elżbieta B. dostarczała artystce alkohol, następnie zmuszała ją do picia. Opiekunka izolowała wokalistkę od rodziny, zamykała ją w pokoju, zaniedbywała pielęgnację gwiazdy i podsycała jej lęki. Podejrzenia wzmacniał fakt, że Villas zmarła w wieku 73 lat w nie do końca jasnych okolicznościach. Mówi się o tym, że piosenkarka mogła umrzeć z powodu zapalenia płuc, ale też w wyniku zatoru płucnego.

W czerwcu tego roku właśnie Elżbieta B. została skazana przez Sąd Rejonowy w Kłodzku na 1,5 roku w więzieniu. Złożyła apelację, ale Sąd Okręgowy w Świdnicy podtrzymał decyzję o jej zatrzymaniu.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów