Omenaa Mensah pokazała zdjęcie z wakacji. Pozuje topless z ukochanym!

Zuzanna Morska 30.07.2019
Omenaa Mensah
Fotografia: VIPHOTO/East News

Prezenterka wybrała się na wakacje na Bahamy. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na Instagramie!

Omenaa Mensah wypoczywa obecnie na egzotycznych wakacjach. Polska dziennikarka udała się wraz z ukochanym na malownicze wyspy Bahama. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z wycieczki. Zobaczcie, jak piękne migawki wrzuca do sieci!

Omenna Mensah na wakacjach z ukochanym

Lipiec i sierpień to miesiące, w których wiele z nas wyjeżdża odpocząć. Również polskie gwiazdy chętnie wybierają się w tym czasie na wakacje. Anna i Robert Lewandowscy w ostatnim czasie byli m.in. na greckiej wyspie Mykonos. Towarzyszyli im tam Marina i Wojtek Szczęśni. Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem i synami udała się na południe Francji. A Omenaa Mensah postawiła na nieco dalszy kierunek - poleciała na Bahamy.

Na wakacjach dziennikarce towarzyszy ukochany Rafał Brzoska. Para zażywa kąpieli słonecznych, pluska się w ciepłej, turkusowej wodzie i ładuje baterie. Zakochani starają się też uwieczniać wspomnienia na zdjęciach. I następnie chwalą się nimi w sieci.

Pod jedną z fotografii prezenterki i jej ukochanego pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Piękne zdjęcie i piękna miłość.

Bosko.

Najlepsze zdjęcie, jakie widziałam od dawna w sieci

Jak wam się podobają w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów